American Truck Simulator’ün Washington Genişlemesi Yayınlandı!

American Truck Simulator yeni bir genişleme aldı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Günümüzün en popüler tırcılık oyunları arasında yer alan American Truck Simulator 2016 yılından bu yana geniş kitlelerce oynanmaya devam ediyor. Dünyanın dört bir yanından hayranları olan yapım, geçtiğimiz haftalarda duyurulan Washington genişlemesine kavuştu.

Steam’de 29.00 TL gibi bir fiyat etiketi ile oyuncuların beğenisine sunulan Washington genişlemesi ilk incelemelerinde oyuncuları tatmin  etmeyi başardı. PC oyuncuları tarafından Steam’de ‘çok olumlu’ olarak değerlendirilen genişleme dünden bu yana keyifle oynanıyor. Yeni içerikleri oyunculara sunan genişleme paketi ile benzersiz birçok kavşak ve yol karşımıza çıkıyor.

16 yeni şehirin yer aldığı genişleme de farklı şirketlerde eklenerek oyunculara daha zengin bir yük taşıma platformu sunuluyor. Büyük ve gerçekçi limanlar ile daha zengin bir görünüme kavuşan yapımda benzersiz çok sayıda başarımda yer alıyor. Oyuncular Washington ile hem daha fazla içerik hem de daha fazla başarım ile karşılaşacaklar.

ABD’nin kuzeybatı eyaletlerinden birisi olan Washington, 7.5 milyon nüfusu ile 13’ncü en kalabalık eyalet olarak biliniyor. Sürücüler bu eyaletin kıyı manzaralı yollarında, orman yollarında, virajlı nehir yollarında ve dağların arasından uzayıp giden yollarda gerçekçi bir şoförlük deneyimi yaşayacaklar.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol