American Truck Simulator’ün Utah Genişlemesi Önümüzdeki Ay Yayınlanacak!

American Truck Simulator'ün yeni genişlemesi Kasım ayında lansmana çıkacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Günümüzün başarılı tır simülasyon oyunları arasında yer alan ve 1 milyon adet satış adedini geride bırakan American Truck Simulator önümüzdeki ay Utah adında yeni bir genişleme alacak ve bu genişleme ile oyunculara yeni bir harita sunulmuş olacak.

blank

ABD’deki en büyük 13’ncü eyalet olarak bilinen Utah oyunculara gerçekçi ve detaylı bir harita olarak Kasım ayı içerisinde sunulacak. Çeşitli manzaraların ve kırmızı kayalıklarla kaplı dağlık alanların yer aldığı genişleme paketin de sürücüler birçok büyük işletme ile karşılaşacak, zorlu yollar ile karşılaşacaklar.

Oyuncular yolculukları boyunca birçok önemli yapıya ve tarihi içeriklere erişebilecekler. Önemli bir turizm merkezi olarak ifade edilen Utah hem tasarımı hem de zengin yapısı ile oyunculara gerçekçi bir deneyim sunacak.

Yeni yol seçenekleri, farklı dinlenme tesisleri, farklı yapılar ve daha fazlası yeni harita üzerinde yer alacak. Bazen köprülerden geçecek, bazen şehrin içerisinde dolaşacak, bazen de dağlık alanlar da birbirinden farklı yükleri hedeflere götüreceğiz.

Manzaraları ve genel tasarımı ile oldukça hoş görünen Utah Kasım ayı içerisinde Steam üzerinde lansmana çıkacak. Genişlemenin fiyat etiketi henüz bilinmiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol