American Truck Simulator Montana Güncellemesi Duyuruldu

American Truck Simulator için bir sonraki ek paket, Montana olacak. Başlıktan da anlaşılacağı gibi, genişleme ABD'deki en az nüfuslu eyaletlerden birine odaklanacak.

Çek stüdyosu SCS Software, American Truck Simulator Montana‘yı duyurdu. Bu güncelleme, ABD’deki düşük nüfuslu bir eyalete odaklanacak.

Genişleme, ABD’nin vahşi yaşamının tadını tam olarak çıkarmamızı sağlayacak. Milli parklara, etkileyici dağlara ve berrak göllere hayran kalacağız. Ayrıca çok sayıda kasaba ve şehir olacak.

American Truck Simulator Montana

American Truck Simulator Montana Neler Sunacak?

American Truck Simulator Montana hala geliştirmenin erken bir aşamasında. Steam‘de çoktan bir sayfası açıldı ancak şimdilik yaratıcılar planlanan çıkış tarihini açıklamaya hazır değil. Bu büyük bir sürpriz değil çünkü ekip önce başka bir ek paketi, yani American Truck Simulator: Texas‘ı tamamlayacak.

Bu ekibin çalışmalarında genellikle olduğu gibi, genişlemenin resmi duyurusundan önce SCS Software’in hayranlar için bir gizem hazırladığını da belirtelim. Ekibin resmi YouTube kanalında, şirkette çalışan bir sanatçının bir manzara çizdiği bir video yayınlandı. Oyuncular hatasız bir şekilde bunun Montana olduğunu anladı.

American Truck Simulator Montana

American Truck Simulator, Şubat 2016’da piyasaya sürüldü. Oyun, SCS Software’in çıkışında bir başka hit olduğu ortaya çıktı. Steam’de, kullanıcı incelemelerinin yüzde 96’sı olumlu.

Bir hafta önce, diğer şeylerin yanı sıra damperli tır satın alma ve değiştirme yeteneğini tanıtan 1.43 güncellemesinin açık betası piyasaya sürüldü. Bu yamayı test etmek için ATS’ye sağ tıklayıp Özellikler panelini açmanız gerek. Ardından, “Beta” sekmesinde “Public Beta 1.43” seçeneğini seçin.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol