American Truck Simulator Çok Oyunculu Convoy Güncellemesi Yayınlandı

SCS Software'in geliştirdiği American Truck Simulator için çok oyunculu mod olan Convoy'un açık beta sürümü çıktı.

American Truck Simulator için Convoy çok oyunculu modunun açık betası yayınlandı. Katılmak için Steam istemcisindeki ATSproperties’e, ardından Beta sekmesine gidin ve ardından public_beta sürüm 1.41’i seçin.

Convoy’un ilk testlerinin birkaç hafta önce deneysel bir güncellemenin parçası olarak başladığını belirtmekte fayda var. Geliştiriciler bu konuda çok fazla reklam yapmadı çünkü modu önce az sayıda oyuncuyla test etmek istediler. Şimdi oyunun bu sürümü, tüm ilgili tarafları oynamaya davet etme seviyesine ulaştı.

American Truck Simulator Convoy

Geliştiriciler, modun henüz tam olarak cilalanmadığı konusunda oyuncuları uyardı. Ayrıca, kullandığınız birçok mod bozulacak. Bu nedenle geliştiriciler, herhangi bir değişiklik yapmadan temiz bir profilde oynamanızı önerdi.

Şu anda Convoy, sekiz oyuncunun aynı anda oynamasına izin veriyor ancak gelecekte geliştiriciler bu sınırı artıracak. Çok oyunculu oturumu ayarlayan kişi otomatik olarak yöneticisi olacak. Bu, oyunun birçok unsurunu kontrol etmelerini ve sorun çıkaranları oyundan atmalarını sağlayacak.

Çok oyunculu modda, oyuncular belirli bir yere mal teslim etmelerini gerektiren görevler üzerinde birlikte çalışabilecek. Oyun, YZ, hava durumu, zaman ve boya işleri gibi öğeleri senkronize etmenin yanı sıra oyuncular arasında üç iletişim yolu sağlayacak. Hızlı yanıtlar, metin sohbeti ve CB radyo olarak stilize edilen sesli sohbet kullanılabilecek.

Testlerin ne kadar süreceği şimdilik bilinmiyor. Convoy isimli modun Euro Truck Simulator 2‘ye de geleceğini eklemekte fayda var ancak şu anda beta sadece ATS’de mevcut.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol