American Fugitive 21 Mayıs’ta Konsol Ve PC’ye Geliyor!

American Fugitive için geri sayımlar başladı.

Fallen Tree Games tarafından geliştirilen American Fugitive 21 Mayıs’ta Curve Digital tarafından konsol ve  bilgisayar platformunda oyuncularına sunulacak. Oyun oldukça gelişmiş bir yapıya sahip olacak ve aksiyon yüklü bir atmosfere ev sahipliği yapacak.

Aksiyon ve macera yüklü yapısı ile 21 Mayıs’ta lansmana çıkacak olan American Fugitive tek oyunculu oynanışı ile her kesimden oyuncuya hitap edecek. Oldukça hoş grafik açılarına ev sahipliği yapacak olan oyun klasik bir sandbox aksiyon türünde karşımıza çıkacak. Oyun içerisinde babasının cinayeti üzerine atılan bir karakteri canlandıracak ve gerçek katili ortaya çıkarmaya çalışacağız. Yeraltı dünyasına hızlı bir adım atacağımız oyunda heyecan verici birbirinden zorlu görevleri yerine getirmeye çalışacağız. Polislerin bizi adım adım izleyeceği oyunda işimiz hiçte kolay olmayacak. Will Riley rolünde hapishaneden kaçarak başlayacağımız bu macera da 1080’li yıllara gidecek, ABD’nin benzersiz yerlerinde aksiyon dolu savaşlara dahil olacağız.

80’li yıllardaki kırsal alanlara sahip olan yapım eşsiz hikayesi ile oyunculara çarpıcı bir açık dünya ortamı sunacak. Oyuncular araçlardan ve benzersiz silahlardan faydalanabilecekler. Oyun içerisinde Türkçe dil seçeneği yer almazken, oyunculara 10 farklı dil seçeneği sunulacak.

American Fugitive 21 Mayıs’ta lansmana çıkacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol