AMD’nin Yeni Grafik Sürücüleri RE 2 Ve Tropico 6 İle Tam Uyumlu Çalışıyor!

AMD yeni grafik sürücülerini yayınladı.

Oyuncuların yakından tanıdığı AMD yeni oyun sürücülerini yayınladı. Dün gece yayınlanan yeni sürücüler popüler oyunlar ile tam uyumlu olarak çalışacak.

Bilgisayar platformu kullanıcılarına dün gece sunulan yeni AMD grafik sürücüleri 19.1.2 sürüm numarası ile yayınladı. Şuanda bilgisayar platformunda indirilebilir olan yeni grafik sürücüleri ile Resident Evil 2 Remake ve Tropico 6 gibi oyunlar tam uyumlu olarak çalışabilecek. Oyunculara bilgisayarlarında en iyi deneyimi yaşatmayı hedefleyen AMD, yeni grafik sürücüleri ile aksiyon sahnelerindeki efektleri daha başarılı bir şekilde karşımıza çıkaracak.

Demo sürümü ile 2.4 milyon oyuncuya ulaşan Resident Evil 2 Remake dün gece raflardaki yerini alırken, AMD’de en yeni güncellemesini oyunculara sundu. Resident Evil 2 Remake ile eş zamanlı olarak yayınlanan grafik sürücüleri bilgisayar platformunda oyunların daha optimize edilmiş bir şekilde kusursuz çalışmasını sağlayacak. Güncelleme ile oyun sürücülerinde meydana gelen birçok hata ortadan kaldırılırken çeşitli iyileştirmeler de yapıldı.

Yeni sürücüler Windows 10 platformu için 327 MB gibi bir dosya boyutuna sahip.

Dileyen oyuncular yama notlarına ve güncelleme linklerine buradan ulaşabilirler.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol