AMD Radeon Software Adrenalin 21.6.1 Güncellemesi Yayınlandı

AMD ekran kartları için AMD Radeon Software Adrenalin 21.6.1 güncellemesini yayınladı. Yeni güncelleme birçok sorunu gideriyor.

AMD, grafik kartları için yepyeni bir sürücü yayınladı. Kırmızı ekibe göre, AMD Radeon Software Adrenalin 21.6.1 sürücüsü, belirli oyunlar için FidelityFX Süper Çözünürlük için resmi destek ekliyor.

AMD Radeon Software Adrenalin 21.6.1

Ayrıca bu sürücü, AMD Radeon RX 6800M GPU ve Dungeons & Dragons: Dark Alliance için destek ekler. Ayrıca, bu yeni sürücü bir dizi hatayı ve sorunu giderir. Örneğin, DirectX 12 çalıştırılırken oyun başlatıldığında Anno 1800’deki bir kilitlenmeyi düzeltir. Ayrıca DirectX 12’de Ring of Elysium’da Işın İzleme etkinleştirildiğinde meydana gelebilecek bir kilitlenmeyi çözer.

AMD Radeon Software Adrenalin 21.6.1 sürücüsünü buradan indirebilirsiniz. Güncelleme notlarına ise aşağıdan ulaşabilirsiniz.

AMD Radeon Software Adrenalin 21.6.1 Güncelleme Notları

  • Radeon FreeSync™, bir oyunu kapattıktan sonra genişletilmiş ve birincil ekranlar arasında görev geçişi yaptıktan sonra masaüstündeyken zaman zaman kilitlenebilir ve düşük performansa veya kekemeliğe neden olabilir.
  • Anno 1800™, DirectX®12 çalıştırılırken bu oyun başlatıldığında çökebilir.
  • AMD temizleme yardımcı programı, sistemden yonga seti/RAID yükleyici ile ilgili klasörleri/kayıtları temizleyebilir.
  • Bazı Radeon Graphics ürünleri, önceki Radeon Yazılım sürümleriyle karşılaştırıldığında Destiny 2™’de beklenenden daha düşük performans gösterebilir.
  • AMD Kullanıcı Deneyimi Programına katıldığınızda, AMD Kullanıcı Deneyimi Programı Ana hizmeti, beklenenden daha yüksek CPU kullanımına sahip olabilir.
  • DirectX®12 üzerinde Ring of Elysium™ çalıştırırken Işın İzlemeyi etkinleştirmek bu oyunun çökmesine neden olabilir.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol