AMD Radeon Adrenalin Edition 2020’nin 20.10.1 Güncellemesi Yayınlandı

AMD Radeon Adrenalin 2020 Edition 20.10.1 güncellemesi yayınlandı.

AMD, grafik kartları için yepyeni bir sürücü yayınladı. Sürüm notlarına göre AMD Radeon Software Adrenalin 2020 Edition 20.10.1 sürümü, Watch Dogs Legion ve Dirt 5’te optimum performans sunuyor. Ayrıca WoW Shadowlands Pre-Patch ve Doom Eternal’ın yakında çıkacak olan DLC’sini de destekliyor.

Ek olarak, bu sürücü bir dizi hatayı ve sorunu giderir. Örneğin, Genshin Impact’in tespit edilmesini veya Radeon Software oyun sekmesinde listelenmesini engelleyen bir hatayı düzeltir. Ayrıca, bir Vulkan API oyunundan çıkarken masaüstünde kare hızı dalgalanmasına neden olabilecek bir sorunu da düzeltir. AMD Radeon Adrenalin Edition 2020’nin 20.10.1 güncellemesinin sürüm notlarını bulabilirsiniz.

AMD Radeon Adrenalin Edition 2020 20.10.1 Sürüm Notları

 • Doom Eternal: The Ancient Gods
 • Watch Dogs: Legion
 • DIRT 5 Erken Erişim
 • World of Warcraft: Shadowlands Pre-Patch
 • Radeon RX 5000 serisi grafik kartlarında HDMI aracılığıyla bir Ses Video Alıcısına  bağlanıldığında seste sorun yaşanmasına neden olan bir sorun giderildi.
 • Masaüstü, iki veya daha fazla ekran sistemi yapılandırmasında Radeon FreeSync etkinken oyundan çıkıldığında ekranda dalganmalara neden olan bir hata giderildi.
 • Radeon Software’ın Genshin Impact’i oyun olarak algılayamadığı bir sorun giderildi.

Yama notlarının tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

3 Yorum

 1. HERHANGİ BİR SIKINTI VAR MI ŞU ANDA

  Yanıtla
 2. HERHANGİ BİR SIKINTI VAR MI ŞU ANDA

  Yanıtla
 3. güncellemeyi indirmiyor

  Yanıtla

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol