AMD Radeon Adrenalin 18.6.1 Sürücüleri Yayınlandı

Yeni sürücüler ile Vermintide 2'nin performansı artıyor.

AMD bugün ekran kartları için yeni AMD Radeon Adrenalin 18.6.1 sürücülerini yayınladı. Güncelleme notlarına göre AMD Radeon Adrenalin 18.6.1 sürücüleri Warhammer: Vermintide 2 oyunu için özel optimizasyon sağlarken, Radeon RX Vega 56 ekran kartında yüzde 9’a, Radeon RX580’de ise yüzde 10’a varan performans artışı sunuyor.

Aynı zamanda yeni AMD Radeon Adrenalin 18.6.1 sürücüleri etkisini sadece Warhammer: Vermintide 2’de göstermiyor. Çeşitli oyunlarda da hata düzeltmeleri yapılırken, yeni sürücülerle birlikte Subnautica oyununda yaşanan siyah ekran hataları ortadan kalkıyor. Aynı zamanda bir süredir AMD ekran kartlarında Sea of Thieves oyununda sorunlar yaşanıyordu. Örneğin Cannon Cove bölgesine gidildiğinde oyun çöküyor ya da başka problemler ortaya çıkıyordu. Artık bu durum da yaşanmayacak.

Aynı zamanda AMD Radeon Adrenalin 18.6.1 sürücüleriyle birlikte World of Warcraft ve Middle-Earth: Shadow of War oyunlarındaki sistem konfigürasyonu sorunları da düzeltildi.

AMD Radeon Adrenalin 18.6.1 sürücülerini buradan indirebilirsiniz. Siz de bu oyunları oynuyor ve bir önceki AMD sürücülerini kullanıyorsanız indirmenizi tavsiye ederiz. Güncellemeyle birlikte ekran kartı performansının önemli ölçüde arttığı gözlemlendi.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>