Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

AMD FSR 3.0 Teknolojisini Destekleyecek Yeni Oyunlar

AMD FSR 3.0 teknolojisi ile beraber üst düzey bir oyun deneyimi elde edebiliyorsunuz. Bu kapsamda yeni oyunlar bu teknolojiden yararlanmaya devam ediyor.

AMD tarafından kullanıcılara sunulan ve PC sistemleri için mevcut olan FSR 3.0 teknolojisi yeni oyunlarda yer almaya devam ediyor. Yayınlanan bir görselle beraber ilerleyen zamanlarda çıkış yapacak olan birçok oyun içerisinde bu destek yer alacak ve bu destekle beraber oyundan daha iyi bir performans elde edebileceksiniz. Aynı zamanda oyunu daha akıcı bir şekilde oynayabileceksiniz.

AMD FSR 3.0 teknolojisi kullanıcılara rahat bir nefes aldırıyor ve böylece ekran kartına yük bindirmeden oyundan daha akıcı bir şekilde yararlanabilme fırsatı sunuyor. İlerleyen süreçte bu teknolojiyi destekleyecek oyunlar arasında Black Myth: Wukong ve Crimson Desert yer alıyor. Aynı zamanda bu oyunlar dışında Cyberpunk 2077 ve uzay temalı aksiyon rol yapma oyunu Starfield da bulunuyor.

AMD FSR 3.0 Güncellenmeye Devam Ediyor

Yayınlanan görsele göre elbette yukarıda saydığımız oyunların dışında yeni ve çıkış yapacak oyunlarda da bu destek yer almaya hazırlanıyor. Geldiğimiz noktada Yakuza serisinin yeni oyunu Like a Dragon: Infinite Wealth projesinde de bu desteğin yer alması bekleniyor. Ocak ayı içerisinde çıkış yapılacak olan bu yeni oyunun piyasaya sürülmesi ile beraber bu teknolojiyi destekleyip desteklemeyeceği belli değil.

AMD FSR3

Bu yapımlar dışında Unreal Engine 5 oyun motoru ile geliştirilen Warhammer 40K: Space Marine 2 oyunu da aynı zamanda bu destekten yararlanmaya hazırlanıyor. Bu destekler ile beraber genel olarak oyunlardan daha akıcı bir deneyim elde edilebiliyor ve bu teknoloji ile beraber daha yüksek FPS‘ler alınabiliyor. İlerleyen süreçte elbette bu oyunlar dışında daha yeni oyunların da bu destekten yararlanması bekleniyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.