Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Amazon, Warhammer 40K Dizileri ve Filmleri Yapacak

Amazon'un Warhammer 40K film ve dizileri yapabilme anlaşması tamamlandı. Henry Cavill yönetici yapımcı olarak kadroda yer alacak.

Amazon ve Games Workshop, Warhammer 40K’yı temel alan diziler ve filmler üzerinde çalıştıklarını doğruladı. Masaüstü oyunları tabanlı kült evrenin ekranlara taşınması için prensipte anlaşan ikili, bugün olayı resmiyete dökmüş oldu. Evrenin beyaz perdeye taşınması için gerekli belgelere imzalar atıldı ve artık bu evrene dayalı çok sayıda yapım görebileceğiz.

Games Workshop, dizi ve filmleri yaratmak için senaristlerden oluşan “elit bir grubun” bir araya geleceğini belirtti. Onlara yardımcı olacak olan, uzun süredir Warhammer 40K hayranı olan ve baş yapımcı olarak görev yapacak ve belki de bazı dizi ve filmlerde başrol oynayacak olan Henry Cavill olacak. Tabii, bu filmleri ve dizileri çok yakın zamanda görmeyi beklemeyin.

Amazon, Warhammer 40K Film Haklarını Satın Aldı

Amazon, Warhammer 40K Dizileri ve Filmleri Yapacak

Games Workshop’un belirttiği gibi, bir projenin geliştirme aşamasından gerçekten izleyebileceğiniz bir şeye geçmesi genellikle en az birkaç yıl aldığı için projeleri en erken 2025 civarında görmeye başlayacağız. Yine de, Amazon’un çok sayıda Warhammer 40K uyarlaması yapacağı kesinleşti. Games Workshop, mümkün olan en kısa süre içerisinde neler olup bittiğine dair bazı ayrıntıları paylaşacağını söyledi.

Türkiye’de de pazar payını artırmaya devam eden Prime Video, en son Halit Ziya Uşaklıgil’in unutulmaz eseri Aşk-ı Memnu’yu çok farklı bir açıdan yorumlayan Bihter isimli filmi ile yerli bir filme de imza atmıştı. The Boys gibi sevilen yapımlar ile de bol bol ismini andığımız yayın platformu, Fallout ile oyun uyarlaması yapımlara da adım attı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.