Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Amazon Prime Video’dan İlk Yerli Film: Rüyanda Görürsün

Türkiye'de oldukça uygun fiyatlı bir abonelik hizmeti sunan Amazon Prime Video, yeni yerli projesini duyurdu. Başrollerini Murat Boz ve Burcu Özberk'in üstlendiği yeni filmin adı, Rüyanda Görürsün olarak belirlendi.

Amazon Prime Video, ülkemiz için yaptığı yatırımlara bir yenisini ekledi. Oldukça tanınan oyuncu kadrosuyla gündeme bomba gibi düşecek yeni dizi projesi, haber yazarı Birsen Altuntaş tarafından bildirildi. Bilindiği üzere Amazon Prime üyeliğiyle, ücretsiz erişilebilen yüzlerce dizi ve filme ev sahipliği yapan Prime Video; Türkiye’de de oldukça fazla izleyici oranına sahip.

Şimdi ise Amazon Prime Video yepyeni bir yerli projeye imza atacak. İsmi Rüyanda Görürsün olarak belirlenen yeni filmin başrolünde, şarkıcılık dışında oyunculuk kariyerine de imza atmış Murat Boz yer alacak. Murat Boz daha önce; Hadi İnşallah, Kardeşim Benim, Dönerse Senindir gibi başarılı yapımlarda rol almıştı. Ancak yine de oyunculuk kariyeri şarkıcılığı kadar başarılı bulunmamıştı.

Amazon Prime Video Türkiye Yatırımlarına Devam Edecek

Amazon Prime Video

Rüyanda Görürsün projesinde Murat Boz’a eşlik edecek kadın partner ise Burcu Özberk oldu. Burcu Özberk ise son zamanlarda Aşk, Mantık, İntikam dizisiyle izleyicilerin gönüllerinde taht kurmuştu. Güzelliği kadar oyunculuğu da oldukça hayranlık uyandıran Burcu Özberk ile Murat Boz’un partnerliği şimdiden konuşuluyor. Filmin yönetmenliğini daha önce “Merve Kült” filmini yöneten Cemal Alpan yapacak, senaryosunu ise güçlü bir kaleme sahip Umut Açıkalın üstlenecek.

Amazon Prime, abonelik ücretinin ülkemizde bir süre daha uygun fiyatlı olacağı belirtilmişti. Amazon Türkiye Ülke Müdürü Richard Marriott, şirketin Türkiye’deki gidişattan memnun olduğunu ve ülkemize daha fazla yatırım yapmak için güven duyduğunu söylemişti. Bu da başarılı oyuncularımızla yepyeni projelerin geleceği anlamını taşıyor olabilir.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.