Amazon Music, Yeni X-Ray Özelliğini Duyurdu: İşte Detaylar

Amazon, müzik akışı hizmetine yeni X-Ray özellikleri ekleyecek. Özellik tüm dünyada kullanıma sunulacak. Fakat ABD'de biraz daha gelişmiş olacak.

Amazon, müzik akışı hizmetine yeni X-Ray özellikleri ekleyecek. Dinlediğiniz müzikle ilgili ekstra bilgi parçalarını görmenize olanak tanıyor. Bu özellik dünya çapında “on milyonlarca” şarkıda mevcut ve Amazon, ABD ve İngiltere’deki popüler şarkılar için ekstra “eğlenceli gerçekler” olduğunu söylüyor.

X-Ray, Amazon için tamamen yeni bir özellik değil. Mevcut sahnede hangi aktörlerin olduğu gibi bilgileri gösteren ve daha önce Amazon Music’teki şarkılar için gerçek zamanlı şarkı sözleri gösterebilen şirketin Prime Video akış hizmetinde zaten mevcut. Yenilikler, bu özelliğin artık parçalar hakkında gösterdiği ek bilgi yarışmalarıdır. Bunlar, bir sanatçının geçmişiyle ilgili ilginç haberlerden, bir şarkının ne zaman piyasaya sürüldüğü ve Billboard listelerinde ulaştığı noktayla ilgili daha resmi olmayan bilgilere kadar uzanır.

Uyumlu şarkılardaki trivia’ya erişmek için, “X-Ray” simgesini yukarı kaydırabilirsiniz. Oradan, bir parçanın tüm jeneriğini görmek için her gerçeği kaydırabilir veya ekranın altındaki “Krediler” bölümüne dokunabilirsiniz.

YouTube Music Kullanıcılarının Beklediği Özellik Geldi ve Amazon Luna Erken Erişime Açıldı haberlerimiz de ilginizi çekebilir.

Ayrıca oyuncular için Amazon Oyunculara Özel ”GameOn” Uygulamasını Yayınladı haberimize de göz atabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol