Amazfit Band 5 Tanıtıldı

Xiaomi’nin Mi Band 5 modeline rakip olarak tanıtılan Amazfit Band 5 tanıtıldı. Amazfit Band 5 modelinin 45 dolarlık bir fiyat etiketi bulunuyor.

Xiaomi’nin Mi Band 5 modeline rakip olarak duyurulan Amazfit Band 5 modeli satışa sunuldu. İşte Amazfit Band 5 modelinin özellikleri.

Çin merkezli teknoloji şirketi Xiaomi’nin global pazarda Mi Smart Band 5 ismi ile satışa sunduğu Xiaomi Mi Band 5 modelinin arkasında bilindiği üzere Huami bulunuyor. Xiaomi’nin akıllı bilekliklerini ve bazı akıllı saat modellerini üreten Huami markası, Mi Band modelleri yanında kendi Amazfit serisi ürünlerini de duyuruyor. Huami şimdi de yeni Amazfit Band 5 modelinin duyurusunu yaptı.

Xiaomi Mi Band 5 modeli ile aynı tasarıma sahip olan Amazfit Band 5 modeli, 1.1 inç büyüklüğünde 126 x 294 piksel çözünürlüğe sahip AMOLED ekran ile birlikte geliyor. Bünyesinde 45’in üzerinde saat arayüzüne sahip olan akıllı bileklik, SpO2 ile nabız sensörüne sahip ve pek çok alanda aktivite takibi yapabiliyor. Amazon Alexa desteğinin unutulmadığı akıllı bileklik 125 mAh kapasiteli bir bataryadan besleniyor.

Ülkemizde satışa sunulması şimdilik beklenmeyen Amazfit Band 5 modelinin yurt dışı fiyatı ise 45 dolar olarak açıklandı.

Mi Band 5 Özellikleri

Daha hızlı ve daha isabetli fiziksel aktivite takibi için güçlü bir işlemciye sahip olan Mi Band 5 modeli, 11 farklı profesyonel spor moduna destek sunuyor. Mi Band 5 modeli, Kandaki oksijen seviyesini (SpO2) ölçebilmenin yanında zamanda uyku kalitesini ve adet döngülerinin takip edilmesini de sağlıyor. Mi Band 5 modeli, yerleşik barometre ve akıllı telefon kamerasını uzaktanda kontrol edebiliyor.

Manyetik şarj özelliğine sahip olan Mi Band 5 modeli, 125 mAh kapasiteli bir bataryaya sahip. Mi Band 5 modelinin bu bataryası 3-4 hafta kullanım ömrü sunuyor. 5 ATM’ye kadar suya dayanıklılık gösteriyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol