Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Alone in the Dark Sistem Gereksinimleri Açıklandı

Alone in the Dark sistem gereksinimleri açıklandı. İşte hayatta kalma korku klasiğinin remake versiyonu için istenen PC özellikleri.

Alone in the Dark sistem gereksinimleri açıklandı. İlk olarak 1992 yılında piyasaya sürülen hayatta kalma-korku klasiği, aynı adlı remake versiyonu ile oyuncuların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Resmi çıkışını 20 Mart’ta yapacak olan oyunun PC özellikleri merak ediliyordu. Yayıncı THQ Nordic ve geliştirici Pieces Interactive, minimum, önerilen ve ultra ayarlar için sistem gereksinimlerini paylaştı.

Normal ayarlarda 30 FPS ile 1080p’de oynamak için PC oyuncularının GeForce GTX 1050 veya Radeon RX 570 ekran kartlarına ihtiyacı olacak. Gerekli minimum işlemciler olarak Ryzen 3 3100 ya da Intel Core i3-8300 listeleniyor. Belirtilen RAM miktarı ise 8 GB.

Alone in the Dark Sistem Gereksinimleri

Yüksek ayarlarda 1440p’de 60 FPS elde etmek için NVIDIA GeForce RTX 3070 veya AMD Radeon RX6700 XT gerekli olacak. 4K/Ultra için ise NVIDIA GeForce GTX 4070ti veya AMD Radeon RX 7900 XT ile Intel Core i5-13600KF veya AMD Ryzen5 7600 gerekiyor. Alone in the Dark’ı en üst ayarlarda deneyimlemek için ihtiyacınız olan RAM miktarı ise tam 32 GB.

alone in the dark sistem gereksinimleri

SSD şartı bulunan oyun 50 GB dosya boyutuna sahip. Mart ayında çıkacak en büyük oyunlardan bir tanesi olan Alone in the Dark, hayatta kalma-korku temalı bir deneyim yaşatıyor. Serinin önceki oyunlarının aksine macera odaklı bir hikaye sunacağı bildirilen yapım, Stranger Things’ten tanınan ünlü aktör David Harbour’ı başrole koyuyor.

Oyuncular, Emily Hartwood ve Harbour’ın canlandırdığı özel dedektif Edward Carnby ile Derceto Malikanesi olarak bilinen perili köşkün gizemlerini çözmeye çalışacak. Ayrıca Emily’nin kayıp amcası Jeremy Hartwood ile ilgili seçimler yapacaklar. Eğer hayatta kalma korku oyunlarını seviyorsanız, bir şans verebilirsiniz. 20 Mart’ta çıkacak oyunun Steam fiyatı henüz açıklanmadı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.