Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Alone in the Dark Remake Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Yayıncı THQ Nordic, Cadılar Bayramı tatilini kutlamak için Alone in the Dark'ın yeniden yapımına özel bir tanıtım fragmanı yayınladı.

Yayıncı THQ Nordic yakın zamanda Cadılar Bayramı’nı kutlamak için yaklaşan Alone in the Dark Remake için çok kısa bir tanıtım fragmanı yayınladı ve fragman yalnızca 20 saniye sürmesine rağmen, serinin uzun zamandır sıkı hayranı olan herkesin olmasını umduğu kadar etkileyiciydi.

Yeni Alone in the Dark fragmanı, nihai ürünün nasıl olabileceğine dair herhangi bir somut ipucu sunmasa da, fragmana gelen yorumların neredeyse tümü olumlu ve oyuna karşı beklenti arşa çıkmış durumda. Bilmeyenler için, 1992’de piyasaya sürülen orijinal oyun, birçok kişi tarafından geriye dönük olarak ilk gerçek hayatta kalma korku deneyimi olarak kabul edilen çok önemli bir yapım.

Alone in the Dark Geri Dönüyor

Alone in the Dark

H.P. Lovecraft tarzında gizemli ve korku dolu hikayelerden ilham alan Alone in the Dark, o zamanlar kesinlikle eşsiz bir örnekti. Modern çağda Resident Evil ve Dead Space gibi yakın zamanda yeniden alevlenen tür öncülerinin gölgesinde kalması muhtemel olmasa da, ilk sızıntılarda görülen gergin hayatta kalma korku unsurları gerçekten beklentiyi büyük oranda arttırdı.

Bir çocuğun yatak odasındaki ürkütücü oyuncak bebek koleksiyonundan ve tavan arasında asılı bir ilmekten başka pek bir şey sergilemeyen yeni Alone in the Dark Remake fragmanı, yaklaşan projeye dair pek bir fikir sunmadı ancak zaten yüksek olan beklentileri daha arttırmayı başardı. Yeni oyunun resmi çıkış tarihi henüz doğrulanmadı ancak yayıncı THQ Nordic, oyunun aslına bağlı kalacağını belirtti.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.