Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Alone In The Dark Remake Görselleri Sızdırıldı

Orijinal Alone in the Dark'ın yeniden yapımı, resmi kapak resmi ve oyun içi ekran görüntüleri ile sızdırıldı.

Alone In The Dark Remake görselleri sızdırıldı. THQ Nordic, neredeyse beş yıl önce satın alma serisine başlamış ve uzun süredir video oyunu fikri mülkiyetlerinin gerçek bir hazinesi üzerine oturdu. Şirketin elde ettiği markalardan biri, modern korku oyunlarının atası olan Alone in the Dark ve oyunun geliştirilme aşamasında olduğunu öğrendik.

THQ Nordic‘in bir süredir yeni bir Alone in the Dark oyunu üzerinde çalıştığına dair söylentiler olsa da, güvenilir bir sızıntı kaynağı olan The Snitch resmi görselleri sızdırana kadar emin olamıyorduk ancak bugün, PlayStation 5 kapak resmi de dahil olmak üzere oyun içerisinden görüntülerde içeren birçok oyun görüntüsü sızdırıldı.

Alone In The Dark Remake Yolda

Alone In The Dark Remake

Sayfa artık yayından kaldırılmış olsa da Smartoys’un oyunla ilgili açıklaması, hem Edward Carnby hem de Emily Hartwood’un oynanabilir karakterler olarak ortaya çıkmasıyla orijinal oyunun hikayesine geri döneceğimizi kanıtlamış oldu. Hikaye, hayranların beklediği gibi Louisiana’daki Derceto Malikanesi’nde geçecek. Ayrıca hikaye SOMA ve Amnesia yazarı Mikael Hedberg tarafından yazılacak.

Smartoys’un sayfayı kapatmış olması, THQ Nordic’in Alone in the Dark Remake markasını satın almasının sonunda meyvesini vermek üzere olduğu fikrine daha da fazla güven verdi. Serinin bir önceki oyunu olan Alone in the Dark: Illumination, eleştirel bir şekilde gözden geçirildiğinden ve hikayeyi anlamlı bir yönde ilerletmediğinden, yeni yayıncının her şeyi bir kenara bırakıp yeniden başlaması oldukça mantıklı.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.