Alliance of Valiant Arms Haziran’da Kepenk İndiriyor!

Alliance of Valiant Arms için sayılı günler kaldı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Oynaması ücretsiz – free to play taktiksel nişan alma oyunu Alliance of Valiant Arms, önümüzdeki ay kapılarını oyunculara kapatılacak. En Masse yeni bir duyuru yaparak Alliance of Valiant Arms’da sona gelindiğini duyurdu.Beklenen ilgiyi bir türlü göremeyen oyun 29 Haziran 2018 tarihinde kapatılacak ve bir daha oynanamayacak.

Alliance of Valiant Arms, Batı bölgesine ilk defa 20099 yılında İjji portalı aracılığıyla gelmişti ve ardından 2012 yılında bir diğer büyük dağıtımcı Aeria Games tarafından hakları alınmıştı. Son olarak 2016 yılında En Masse Entertainment’a geçen Alliance of Valiant Arms için yolculuk vakti bitiyor. En Masse Entertainment daha çok Tera Online adlı MMORPG ile tanınıyordu.

Diğer yandan Alliance of Valiant Arms’ın da kapanmasıyla birlikte oyunun arkasındaki Koreli geliştirici firma kötü bir durumda gözüküyor. Çok daha yeni olan bir diğer shooter oyunları Metro Conflict: The Origin de benzer bir kaderi paylaşırken , o oyun için de daha önce 21 Haziran kapanış tarihi olarak duyurulmuştu. Böylece geliştirici ekip Haziran ayında iki oyununu da sonlandıracak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol