Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Aliens Serisinin Yeni Tek Oyunculu Oyunu Yolda!

VR oyun yapımcısı Survios, Aliens evreninde geçecek olan yeni bir oyun duyurdu. Oyun, PC ve konsolların yanı sıra VR platformlarına da gelecek.

VR Studio Survios, Aliens evreninde geçen yeni bir oyun üzerinde çalıştığını duyurdu. Var olduğu gerçeği dışında oyun hakkında çok az şey duyuruldu ve oyunun resmi web sitesinde bile çok fazla ayrıntı yok ancak oyunun tanımından öğrendiğimiz kadarıyla tamamen tek oyunculu deneyime odaklanan aksiyon korku oyunu olarak çıkış yapacak.

Survios, Aliens oyununun orijinal Alien ile devam filmi arasında geçen orijinal yeni bir hikayeye sahip olacağını duyurdu. Kahraman, “Xenomorphs’a karşı kan davası olan, savaşta hissizleşmiş bir savaşçı” olacak. Ayrıca oyun Unreal Engine 5’ten güç alacak ve PC, PlayStation, Xbox ve VR platformlarının tümü için çıkış yapacak. Resmi olarak açıklama yok ancak büyük ihtimalle oyun yalnızca yeni nesil olacak.

Yeni Aliens Oyunun Stüdyosu Deneyimli

Aliens

Bir stüdyo olarak Survios’un portföyü büyük ölçüde Creed Champions: Big Rumble Boxing, Creed: Rise to Glory ve Puzzle Booble VR: Vacation Odyssey gibi oyunlarla birlikte VR oyunlarından oluşuyor. Creed: Rise to Glory ve The Walking Dead: Onslaught‘ın da Survios’un oyun kataloğunun bir parçası olduğu düşünüldüğünde, stüdyo açıkça lisanslı markalar üzerinde çalışma deneyimine de sahip.

Aliens serisindeki son büyük video oyunu, dördüncü sezonunu yeni duyuran Alien: Fireteam Elite idi. Alien: Fireteam Elite ayrıca bir genişleme paketi daha alacak, yani oyunun gelişim süreci henüz durmuş değil. Bu arada, tek oyunculu kadro tabanlı aksiyon oyunu Aliens: Dark Descent de yapım aşamasında ve 2023’te çıkacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.