Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Albion Online Piyasaya Çıkmak İçin Hazır

Sandbox deneyimini sonuna kadar yaşatmak için geliştirilen Albion Online, son sürümüyle piyasaya çıkmak için hazır olduğunu duyurdu.

Albion Online uzun bir süredir beta aşamasındaydı. Kısa süre önce geliştiricilerin yaptığı duyuruya göre, oyun final sürümüyle piyasaya çıkmak için hazır durumda. 2017 yılının en çok beklenen MMORPG’si desek abartmış olmayacağımız oyun, şimdiden binlerce kayıtlı oyuncuya sahip.

albion demirci

Sandbox Interactive tarafından geliştirilen oyun, gerçek sandbox deneyimini yeniden tanımlamayı amaçlıyor. Gerçekten çok güzel bulduğumuz grafikler de barındırıyor. Gerçekçilik ile karikatürize görüntü arasında oldukça dengeli bir yerde tasarlanmış oyunun görünüşünü çok sevdiğimizi belirtelim.

Oyunun son sürümüyle piyasaya çıkacağı tarih, 17 Temmuz 2017 olarak belirlenmiş. Oyunun ilginç ve kendine has özellikleri bulunacak. Örneğin final sürümünde yer alacak çoğu nesne, beta sürecinde oyuncular tarafından yaratılmış nesnelerden ilham alınarak oluşturulmuş olacak. Buradan anlaşılacağı gibi, oyunda detaylı ve büyük bir inşaat ve yaratma sistemi mevcut. Yarattığınız herhangi bir nesne, NPC karaborsasında yer alınca, o nesne oyuna ekleniyor. Oldukça ilginç bir oyun içi ekonomi gelişeceğini düşünüyoruz.

Ayrıca oyunun son sürümüne ulaşmadan önce geliştirilmesi planlanan bazı özellikler daha var. Yaşam kalitesinde iyileştirmesi, depolama ve pazar arayüzünde iyileştirmesi, eğitim sisteminin geliştirilmesi, itibar sisteminin gözden geçirilmesi, teşkilatların karşılaşması için yeni alanların yaratılması, gözetleme kuleleri için değer sistemlerinin geliştirilmesi ve çeşitli hata düzeltmeleri planlanan işlerden sadece bazıları.

Oyun Android, İOS ve tüm PC platformları için piyasaya sürülecek. Şu anki haliyle dahi son sürüm için hazır olduğu söylenen oyunun internet sitesine gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.