Alba: A Wildlife Adventure İnceleme

Alba, muhteşem bir Akdeniz adasında büyükanne ve büyükbabasıyla tatil geçirmek için sabırsızlanan sevimli bir genç kızdır.

Alba, muhteşem bir Akdeniz adasında büyükanne ve büyükbabasıyla tatil geçirmek için sabırsızlanan sevimli bir genç kızdır. Bununla birlikte, küçük kasabanın belediye başkanı, sevilen bir doğa koruma alanının yerinde devasa bir tatil yeri inşa etmek için gölgeli bir bina geliştiricisiyle ortak olduğunda işler alçakça bir hal alır. Güvenilir akıllı telefonuna sahip olan Alba, sakinlere gerçekte neyin tehlikede olduğunu hatırlatmak ve tesisin gelişimine karşı çıkacak kadar destek toplamak için adanın vahşi yaşamını fotoğraflamak için bir arayışa girer.

Alba: A Wildlife Adventure, Monument Valley serisinin arkasındaki ekip olan Ustwo Games‘ten harika derecede büyüleyici bir deneyim. M.C. ile oyunculara meydan okumak yerine Escher tarzı bulmacalar, korumayı eğlenceli bir şekilde desteklemek için tasarlanmış rahatlatıcı, iyi hissettiren bir deneyimle onları yumuşatır.

blank

Vahşi Yaşam Fotoğraflamak

Yolculuğunuzun çoğunu vahşi yaşamın fotoğraflarını çekerek geçiriyorsunuz. Bu göründüğünden çok daha eğlenceli. Alba, bir yaratığı avlamanın, o mükemmel kareyi sıraya koymanın ve vahşi yaşam günlüğünü doldurmanın Pokémon Snap benzeri heyecanından yararlanır. Kendimi her yaratığı fotoğraflamak için endişeli buldum ve düzinelerce hayvan Alba’nın kamera gözünü bekliyordu, bazıları diğerlerinden daha nadir. Bununla birlikte, heyecanım zamanla azaldı, çünkü hayvanların çoğu kuştu.

Bazı hayvanları açık alana çekmek için, oyuncuların çöpleri toplayarak veya kuş evleri gibi demirbaşları tamir ederek çevreyi temizlemeleri gerekir. Süslü ya da karmaşık bir şey değil, ancak bir yığın çöpü kaldırıp, artık düzenli olan alanın tadını çıkarmak için bir ördek sürüsünü izlemenin yadsınamaz bir memnuniyeti var. Çektiğiniz fotoğraflar, yıpranmış iz işaretçilerindeki görüntüleri değiştirmek veya aynı derecede doğa bilincine sahip bir park bekçisini etkilemek gibi başka eğlenceli yollarla uygulanır.

Genel olarak hedef, hafta sonuna kadar 50 dilekçe imzası toplamak. Yine de stres yapmayın: Boş zamanlarınızda herhangi bir günü bitirebilirsiniz ve zamanımı ayırma ödülünü takdir ettim. Kasabanın renkli sakinlerinin basit görevlerini yerine getirmek gibi, fotoğraflar çekmek ve temizlemek de imzalarda karşılığını verir. Bu karmaşık olmayan görevler, kayıp bir köpeği bulmaktan bir kadını en yeni dondurma lezzetini tatmaya ikna etmeye kadar uzanır. Bu basitlik, diğer oyunlarda bir suçlama olabilir, ancak Alba’nın havadar atmosferi, tüylerin arasında dolaşmayı sıkıcı olmaktan çok daha rahatlatıcı hale getiriyor.

blank

Küçük Sevimli Bir Ada

Küçük ada, oyunun tüm yapılacaklar listesini kontrol etmeyi kolaylaştırıyor; bu, tamamen gerekli olmasa bile yapmak zorunda hissettiğim bir görev. Artı, etrafta dolaşan fazlalık, Alba’nın kollarını uçak modundayken koşmasını izlemek için daha fazla fırsat sağlıyor. Bu oyunculuğun ortasında oyun, fazla vaaz vermeden korumayı teşvik etmeyi başarıyor.

Alba: A Wildlife Adventure, oyunculara mutluluğun sizden daha büyük değerli nedenleri desteklemede bulunabileceğini hatırlatır. Dünyayı aktif olarak iyileştirmekle ilgili bir oyun oynamak hoş bir duygu ve bunu, utandırmak yerine beceri ve çekicilikle yapıyor. Bu, sebzeleri lezzetli bir smoothie haline getirmeye eşdeğer bir video oyunu. Bu, karşılıksız kalmaması gereken bir iyilik.

blank

Sonuç:

Güvenilir telefonunuz ve yapabilirim tutumunuzla, kurumsal gelişimin tehlikeye attığı bir Akdeniz adasının doğal güzelliğini geri kazanın ve koruyun. Canlı renkler ve oyuncak bebek benzeri karakter modelleri gözleri yormaz. Alba’nın koşu animasyonunun atlamadan uçağı taklit etmeye geçişini izlemek iç açıcı. İspanyollardan etkilenen oyun müziği, çevrenizin kültürünü ve dinginliğini aktarır. Hayvanların fotoğrafını çekmek çocuk oyuncağı ve beklediğinizden daha heyecan verici ve tatmin edici bir his uyandırır. Keyifli oyun, büyüleyici yazı ve sakin bir atmosfer, önemli bir mesajı, oyuncuların kafasına vurmadan destekler. Macera türü sevenler için tavsiye ederim.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol