Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Alan Wake 2 Ücretli ve Ücretsiz DLC’lerle Güncellenecek

Remedy, Alan Wake 2'nin hem ücretli DLC'ler hem de ücretsiz güncellemeler ile destekleneceğini doğruladı.

Geçtiğimiz hafta düzenlenen EGX Londra ticaret fuarına katılan Remedy Entertainment’ın patronu Sam Lake, ekibin Alan Wake 2‘nin piyasaya sürülmesinden sonra geliştirilmesine yönelik planlarından biraz bahsetti. Sevilen psikolojik korku oyununun devamına yönelik lansman sonrası planlardan bahseden baş geliştirici, sevindirici bazı haberler paylaştı.

Alan Wake 2’nin hem büyük ücretsiz güncellemeler hem de ücretli ek paketler ile destekleneceğini öğrendik. Oyunun ücretli ek paketler ile güncellenmesini bekliyorduk ancak ücretsiz içerik desteği sürpriz oldu. Ayrıca oyunun lansmandan sonra geliştirilmeye ve güncellenmeye devam edeceği de ilk kez resmi olarak doğrulandı. Ne yazık ki, bu içerikler hakkında şimdilik bir bilgimiz yok

Alan Wake 2 Uzun Süre Desteklenecek

Alan Wake 2 Ücretli ve Ücretsiz DLC'lerle Güncellenecek

Remedy Entertainment’ın bir önceki oyunu Control’de ücretli ve ücretsiz olarak desteklenmişti. Dört yıl önce piyasaya sürülen oyun, The Foundation ve AWE isimli iki ücretli ek paketin yanı sıra Expedition modu gibi devasa içerikler de dahil olmak üzere ücretsiz içeriklerle de desteklenmişti.

Alan Wake 2 bu yıl 27 Ekim‘de PlayStation 5, Xbox Series X, Xbox Series S ve yalnızca Epic Games Store aracılığıyla PC’de eş zamanlı olarak çıkış yapacak. Bu arada oyunun konsollarda çoğunlukla 60 FPS sabit bir deneyim sunacağını söyleyen geliştiriciler, yalnızca Xbox Series S’in 30 FPS değeri vereceğini belirterek Microsoft’a ufaktan bir sitem etmişti.

Son olarak, yeni bir PC toplamak üzereyseniz, RTX 40 serisi satın alanlara Alan Wake 2 hediye edildiğini de hatırlatamadan geçmeyelim.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.