Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Alan Wake 2 İçin Yeni Oyun Plus Modu Geliyor

Alan wake 2 için yeni güncelleme yarın itibarıyla geliyor. Güncelleme ile beraber yeni oyun + modu oyuna dahil oluyor.

Remedy ekibi tarafından oyunculara sunulan korku odaklı hayatta kalma aksiyon macera oyunu Alan Wake 2 için yeni bir mod geliyor. Yeni oyun + adlı bu mod ile beraber oyuna tekrardan başlayabiliyor ancak tüm geliştirmeler ve ilerlemeler bu oyun moduna aktarılıyor. Ekip bu modun hangi tarihte çıkacağını şu anda açıklamış durumda.

The Final Draft adlı yeni güncelleme, ekip tarafından açıklanana göre 11 Aralık‘ta oyunculara sunulmayı bekliyor. Bu güncelleme ile beraber yeni oyun + modu oyuna dahil oluyor. Bu mod içerisinde oyuncuların daha önceki oyunu sırasında açtıkları tüm silahlar, etkiler ve yükseltmeler tamamen korunuyor. Dolayısıyla bu oyun moduna ana oyundan aktarılıyor diyebiliriz.

Alan Wake 2 İçin Yeni Genişlemeler Yolda

Yeni güncelleme sadece bu oyun modunu oyuna dahil etmekle kalmıyor aynı zamanda kabus derecesindeki zorluğu da oyuna dahil ediyor. Bu zorluk elbette zoru seven oyunculara hitap ediyor ve dilediğiniz şekilde oyunu bu şekilde bitirebiliyorsunuz. Bunun dışında oyunun hikayesi için de yeni bir son geliyor. Bu da oyuncuların keşfetmesi için alternatif bir sonu bizlere sunuyor.

alan wake 2 jqyVHcL

Geliştirici ekip ayrıca Alan Wake 2 için yeni bir genişleme paketi üzerinde çalışıyor. Bu genişleme paketlerinin ilki Night Springs adıyla karşımıza çıkıyor ve 2024 yılının ilkbaharının sonlarında yayınlanması planlanıyor. Oyunun ayrıca ikinci bir genişleme paketi The Lake House‘un ise şu an için bir çıkış tarihi bulunmuyor.

Geçtiğimiz günlerde düzenlenen The Game Awards oyun etkinliğinde Alan Wake 2, en iyi oyun yönetimi, en iyi sanat yönetimi ve en iyi anlatı ödüllerini almış bulunuyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.