Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Alan Wake 2 Ek Paketi Night Springs Çıktı! Neler Sunuyor?

Remedy Entertainment ekibinin geliştiriciliğini üstlendiği korku odaklı nişancı aksiyon oyunu Alan Wake 2 için yepyeni bir ek paket çıkışını gerçekleştirdi

Yayıncılığını Epic Games Publishing ve geliştiriciliğini Remedy Entertainment ekibinin üstlendiği gerilim ve korku odaklı nişancı aksiyon oyunu Alan Wake 2 için yepyeni bir ek paket çıkışını gerçekleştirdi. Summer Game Fest 2024 etkinliğinde tanıtılan yeni DLC “Night Springs” olarak adlandırılıyor. Aynı zamanda üç farklı karakteri burada görebiliyoruz.

Remedy evreninden üç yeni karakterin Alan Wake 2’ye dahil oldu. Night Springs ek paketiyle beraber oyuncular tanıdık karakterlerle karşı karşıya gelebiliyor. Oyunun ilk genişleme paketi, geliştirici ekibin çıkarmış olduğu oyunların ana karakterlerini bizlere sunuyor. Daha önce bilinen karakterlerle ilerleyebileceğimiz paketoldukça farklı bir yapıyı bünyesinde barındırıyor.

Alan Wake 2’nin İlk DLC’si Geldi

Alan Wake 2 için piyasaya sürülen ek paket sadece dijital olarak değil aynı zamanda fiziksel olarak da satışa sunulmuş durumda. Limited Run Games aracılığıyla fiziksel sürümlerin sunulduğu paket, PlayStation 5 ve Xbox Series konsolları için geçerli durumda. Bu paket içerisinde Alan Wake Remastered, sanat kitabı, Oceanview Hotel anahtarlığı ve özel bir kutu eşliğinde ana oyun bulunuyor. Fiziksel sürüm, koleksiyoncu olarak karşımıza çıkıyor.

AlanWake2NightSprings 1

Dikkatleri üzerine çeken ve oyuncular tarafından genel olarak beğenilen Alan Wake 2, şu anda PlayStation 5, Xbox Series ve PC için mevcut durumda. Oyunun PC sürümü Epic Games mağazası üzerinden elde edilebiliyor. Kendinizi karanlık ortamlarda hissedebileceğiniz ve dedektiflik becerilerinizi ön plana çıkarabileceğiniz devam oyunu %20’lik bir indirimle beraber 729 Türk Lirası ile karşımıza çıkıyor. Şimdi ise ek paketle beraber bu deneyimin genişlediğini aktarabiliyoruz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.