Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Alacakaranlık Serisi Netflix’e Veda Ediyor!

Alacakaranlık serisinin hayranlarına ve filmlerini ara ara açıp izlemeyi alışkanlık edinenlere kötü haberler getirdik.

Alacakaranlık filmleri Netflix‘e veda edecek. Şirket, yeni yılın ilk ayında platforma veda edecek içerikleri açıkladı ve birçok kişi, serinin tüm filmlerinin platformdan ayrılacağını öğrenince yıkılacak. Seri, muhtemelen bir vampir ve bir insan arasındaki en ikonik aşk hikayesi desek yanlış olmaz. Böyle bir yapımı artık izleyemeyecek olmak gerçekten üzücü.

Alacakaranlık filmlerinin beşi de platforma nispeten yeni eklenmişti, yani serinin tüm filmleri platformda pek de fazla zaman geçirmeden ayrılmış olacak. Özetle, Alacakaranlık, Yeni Ay, Tutulma, Şafak Vakti Bölüm 1 ve Bölüm 2’nin tümü 31 Ocak 2023’de Netflix’ten ayrılacak. Serinin hayranları için film serilerini yasal yollardan izleme kapıları da şimdilik kapanmış olacak.

Alacakaranlık Netflix’ten Kaldırılacak

Alacakaranlık Serisi Netflix'e Veda Ediyor!

Film serisi Netflix‘e ilk geldiğinde, Twitter’da seri ile ilgili çok sayıda trend olan konu vardı çünkü birçok hayran bu filmlerin kendileri için ne anlama geldiğini tartışmaktan kendini alamıyordu. Bu nedenle, birçok Netflix izleyicisinin, Alacakaranlık gibi en sevdikleri filmlerin yayından kaldırıldığında son derece hüsrana uğraması şaşırtıcı değil.

Bununla birlikte, serinin tekrardan Netflix’e dönebileceğini de belirtelim. Şimdilik, hayranların her ihtimale karşı film kiralama veya satın alma hizmetlerine güvenmeleri veya fiziksel bir kopya satın almaları gerekecek. Yeni yılda bir kez daha film serisini devirmek isterseniz, 31 Ocak’a kadar yaklaşık 2 haftanız kaldığını bir kez daha hatırlatalım.

Bu arada, Vampir hikayesine veda etsek de, Şahmaran isimli yerli dizimiz bu ay içerisinde platformdaki yerini alacak. Yerli dizimizin konusu, oyuncuları ve çıkış tarihi ile ilgili bilgileri sizler için derlediğimiz içeriğimize göz atmayı unutmayın!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.