Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Aksiyon RPG Oyunu Seekers of Skyveil Duyuruldu

Riot, Blizzard ve BioWare emektarları tarafından geliştirilen yeni bir oyun olan Seekers of Skyveil, bu ayın sonlarında alfa testine başlayacak.

Şubat ayında Elodie Games, kod adı Project Skies olan yeni bir ortak aksiyon RPG oyununun tanıtımını yapmıştı. Bugün, oyunun isminin Seekers of Skyveil olacağı ve yakında alfa testine başlanacağı açıklandı. League of Legends ve Escape From Tarkov etkileriyle değişen gelişim sürecinin etkileri ile oyun artık bir tür fantezi diyarında geçen PvPvE odaklı bir RPG oyunu olacak.

Seekers of Skyveil, oyuncuları üç Arayıcı’dan oluşan gruplar halinde bir araya getirecek ve onları ganimet ve hazine arayışı için yemyeşil bir fantastik bir dünyaya gönderecek. Ancak istediğiniz gibi gelip gidebileceğiniz ve etrafta koşabileceğiniz doğrusal bir oyun yerine, bir zaman sayacı olacak ve istediğiniz zaman korunaklı kasabanıza geri dönemeyeceksiniz. Fantastik dünyanın tek çıkış yolu olduğu için PvP elementleri de burada devreye girecek.

Seekers of Skyveil Alfa Testine Kaydolabilirsiniz

Aksiyon RPG Oyunu Seekers of Skyveil Duyuruldu

Oyun başlangıçta Project Skies için bir PvPvE modu olarak tasavvur edilmişti ve başlangıçta daha geleneksel bir ARPG olması amaçlanmıştı. Ancak Elodie Games’in kurucu ortağı ve CEO’su David Banks, ekibin bir prototipi oyun testine başladığında çok daha büyük bir potansiyel gördüğünü söyledi. Bu noktadan sonra oyunun Escape from Tarkov benzeri bir çıkartma tabanlı sisteme sahip olması gerektiğine karar verildi.

Şu anda Seekers of Skyveil’de altı Arayıcı var ve geliştirme devam ettikçe daha fazlası eklenecek. Şu ana kadar ortaya çıkan dört isim şunlar:

  • Zuraya – Rüzgarla uyum içinde olan deneyimli bir savaşçı olan Zuraya, yakın mesafeli çatışmalarda kolaylıkla ilerler.
  • Kumu – Sağlam bir görünüme sahip kadim bir koruyucu olan Kumu, müttefiklerini korumak ve savunmak için Everbloom’un gücünü serbest bırakır.
  • Lily – Yetenekli bir heykeltıraş ve uğurlu bir büyücü olan Lily, çarpıcı ama ölümcül buz formları yaratarak savaş alanını kontrol ediyor.
  • Joon – Dramatik bir yeteneğe sahip, pişmanlık duymayan bir isyancı olan Joon, düşmanlarını infaz etmek için kurşun yağmurları yağdırır.

Seekers of Skyveil’in neler sunabileceğini merak eden oyuncular yakında bunu kendileri kontrol etme fırsatına sahip olacak: İlk alfa oyun testi 20 Ekim’de başlayacak ve katılmak için şimdiden kaydolabilirsiniz. Elodie Games ayrıca oyunun Discord adresinde de alfa testi anahtarlarını dağıtacağını belirtti.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.