Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Aksiyon Odaklı Star Citizen 3.21 Güncellemesi Yayımlandı

Oyunun aksiyonunu artırmaya odaklanan ve yeni görevler ile gemiler de getiren Star Citizen 3.21 güncellemesi yayımlandı.

Mission Ready isimli Star Citizen 3.21 güncellemesi, her seviyedeki oyuncular için yeni gemiler, platform genişletmeleri ve görevler sunacak. Güncellemenin isminden de anlayabileceğiniz gibi, bu güncelleme bir hayli aksiyon dolu olacak. Cloud Imperium bu güncellemeyi “şimdiye kadarki en adrenalin pompalayan yamamız” olarak adlandırdı.

Oyuna, şimdiye kadar oyunda yer alacak olan en tehlikeli görevlerinin yanı sıra yeni oyuncular için de ek görevler eklendi. Yeni eklenen “Steal Evidence” görevleri ile bazı kanıtları ele geçirmeniz gerekecek. Security Post Kareah’dan yapabileceğiniz bu görevler bir hayli zorlu olacak. Hedefe geç varırsanız, başka oyuncular hedefinize sizden erken ulaşarak ödüllerinizi çalmış olabilecek.

Star Citizen 3.21 Güncelleme Notları

Aksiyon Odaklı Star Citizen 3.21 Güncellemesi Yayımlandı

Ayrıca “Retrieve Consignment” görevleri ile Stanton’un yeraltı tesislerine giderek daha müreffeh günlerinden kalan değerli kaynakları aramanız gerekecek. Mücadele uzadıkça kazandığınız ödüller de artacak. Bulut şehri Crusader’da ise “Repel Raid on Orison” görevleri geri dönecek. Bu yeni görevlerin yanı sıra oyuna yeni gemiler de eklendi.

Crusader Industries’ın yeni orta boy gemisi Crusader A1 Spirit oyuna eklendi. Yıkıcı yükler taşıyabilen ve dağıtabilen bir hafif bombardıman uçağı olan A1 Spirit, öne bakan silahlara, füzelere ve arkaya bakan uzak tarete sahip. İki mürettebat için yeri olan gemiyi tek başınıza da rahatlıkla kullanabilecek ve savaşabileceksiniz.

Ayrıca Star Citizen 3.21 güncellemesi ile ‘Replication Layer Split’ teknolojisi de tanıtıldı. Cloud Imperium bunu “Kalıcı Evreni tüm oyuncular tarafından aynı anda paylaşılan tek bir ortama taşımak için hayati önem taşıyan kritik bir teknik kilometre taşı” olarak adlandırdı. Projenin ne kadar iddialı olduğu göz önüne alındığında, canlı sunuculara geçmeden önce herkese açık testleri biraz zaman alacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.