Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

AirPods Pro MagSafe Şarj Kutusu Çıktı

Apple 18 Ekim etkinliğinde yeni 3. nesil AirPods modelini tanıtmıştı. Apple şimdi de AirPods Pro modeli için önemli bir özellik sundu.

Apple’ın sihirli ve aktif gürültü engelleme özellikli tamamen kablosuz kulaklığı AirPods Pro modeli ufak bir güncelleme aldı. Bugün yapılan duyuru ardından AirPods Pro MagSafe şarj kutusu çıktı. Apple tarafından 3. Nesil AirPods modeli için sunulan MagSafe şarj özelliği için yapılan açıklama şöyle; “MagSafe Şarj Kutusu’nu MagSafe özellikli bir şarj aygıtıyla kablosuz olarak kolayca şarj edin.”

AirPods Pro MagSafe Şarj Kutusu AirPods Pro Fiyatını Arttırdı

Apple’ın ilk olarak AirPods modelinde sunduğu bu özelliği şimdi de AirPods Pro modeli için sundu. Modelin yurt dışı fiyatı değişmezken Türkiye fiyatı 2.499 TL’den 2.899 TL’ye çıktı. Ürüne gelen zammın MagSafe özelliğinden dolayı olduğunu söyleyemeyiz. Ürünün fiyatı elbette ki son dönemde artan döviz fiyatları sebebiyle arttı.

AirPods Pro MagSafe Şarj Kutusu

Apple Beats Fit Pro Modeli Üzerinde Çalışıyor

Yeni AirPods modeli sonrasında Apple’ın yeni bir kablosuz kulaklık modeli üzerinde çalıştığı ortaya çıktı. Beats imzasıyla çıkacak olan yeni kablosuz kulaklık Beats Fit Pro ismi ile satışa çıkacak. Doğrudan sporculara odaklanan ürün Beats Studio Buds ile aynı tasarım çizgisine sahip olacak.

airpods pro magsafe sarj kutusu cikti 3

Aktif Gürültü Engelleme yani ANC özelliğine sahip olacak olan ürün H1 çipinden güç alacak ve bu sayede “Hey Siri” desteğine sahip olacak. Modelin kısa süre içerisinde duyurulması beklenirken fiyatının ve çıkış tarihinin belli olmadığını belirtelim.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.