Aion Online

MMORPG
Takip Et
1

İncelenmemiş

7.3

Kullanıcı

Aion Online’ın Yeni Güncellemesi İçin Fragman Yayınlandı

Aion Online' a çok başarılı bir güncelleme geldi.

Aion Online’ın Yeni Güncellemesi İçin Fragman Yayınlandı

Türkiye piyasasında uzun süre bulunmasına rağmen istediği dönüşü alamayan Aion Online’ a yeni bir güncelleme gelecek. Kore’ de yayınlanacak güncelleme ile birlikte Flower of Ice’ a gelecek. 

NCsoft’ un yayıncılığını üstlendiği başarılı MMORPG Aion Online, 5.5 güncellemesi gelecek. 

blank

Aion Online CryEngine oyun motorunu kullanan son derece başarılı bir oyun. Güney Kore’ li firma NCsoft tarafından 2008 yılında yayınlanan Aion Online, özelikle grafiksel anlamda oyuncuların beğenisini kazanmıştı. Oyunda uçarken de savaşabilmemiz, bu uğurda ki oynanış tarzı, oyunun tarzı, oyuncuların büyük beğenisini kazanan özelliler arasındaydı.

Aion Online’ ın 5.5 Flower of Ice güncellemesi için yayınlanan tanıtım fragmanını izleyelim hep birlikte.

Aion Online’ ın Kore’ de çıkacak yeni güncellemesi için yayınlanan videoyu izlediyseniz, hemen şimdi oyuna başlamak isteyeceğinizi düşünüyoruz. Ülkemizde yaygınlaşmasa dahi dünya genelinde fazlasıyla haklı başarısını hak eden Aion Online’ ın bu video aracılığı ile ne kadar başarılı olduğunu bir kez daha gözler önüne seriliyor. Evet, sinematik olarak bir World of Warcraft değil ama gerçekten etkileyici bir sinematik olmuş.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol