Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

 

Ağustos Ayında Çıkacak Dev Oyunlar!

Ağustos ayı içerisinde oyuncularla buluşacak iddialı oyunların tam listesini ve çıkış tarihlerini derledik.

Ağustos ayında çıkacak oyunlar neler? Yaz aylarında görmeye alışık olmadığımız sayıda ve kalitelide devasa oyunlar bizleri bekliyor. Ay başından sonuna kadar RPG, strateji, macera, mech, spor, platform ve aksiyon olmak üzere her türden AAA ve bağımsız oyunlar çıkıyor. Öyle ki, bu oyunların tümü de senenin en çok beklenen yapımlarından oluşuyor.

Bugün TSİ 18.00 itibarıyla tam sürümü çıkış yapan Baldur’s Gate 3 ile başlayan Ağustos ayı, 10 Ağustos’ta çıkış yapacak olan açık dünya aksiyon macera oyunu Atlas Fallen ile devam edecek. Bu iki oyunun arasında Tower of Fantasy‘nin PlayStation sürümü ise 8 Ağustos’ta çıkış yapacak. ToF yeni bir oyun olmasa da, PlayStation oyuncularıyla buluşacak.

Ağustos Ayında Çıkacak Oyunlar 2023

Ağustos Ayında Çıkacak Dev Oyunlar!

Souls türünden esinlenen platform türündeki aksiyon oyunu Blasphemous’un devam oyunu olan Blasphemous 2 ise 15 Ağustos’ta çıkış yapacak. Yine bu oyunla aynı tarihte, uzay macera oyunu Everscape 2‘nin PlayStation 5 ve Xbox Series X/S sürümleri piyasaya sürülecek. Ardından spor oyunu meraklıları için Madden NFL 24 ise 18 Ağustos’ta tüm platformlarda yayınlanacak.

Ağustos ayında çıkacak oyunlar arasında en iddialı isimlerden birisi olan EA Originals yapımı Immortals of Aveum ise 22 Ağustos’ta piyasaya sürülecek. Motor yarışı simülasyonu serisinin son oyunu RIDE 5 ise 24 Ağustos’ta raflardaki yerini alacak. Son olarak, Elden Ring geliştiricisi Fromsoftware’in merakla beklenen mech savaş oyunu Armored Core VI: Fires of Rubicon ise 25 Ağustos’ta yayınlanacak.

Ağustos ayında çıkış yapacak iddialı oyunların tam listesine hemen aşağıdan göz atabilirsiniz:

 • Baldur’s Gate 3 (3 Ağustos)
 • Tower of Fantasy PlayStation Sürümü (8 Ağustos)
 • Atlas Fallen (10 Ağustos)
 • Blasphemous 2 (15 Ağustos)
 • Everspace 2 Konsol Sürümleri (15 Ağustos)
 • Madden NFL 24 (18 Ağustos)
 • Immortals of Aveum (22 Ağustos)
 • Ride 5 (24 Ağustos)
 • Armored Core VI: Fires of Rubicon (25 Ağustos)

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.