Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Ağustos 2020 Xbox Live Gold Oyunları Açıklandı

Xbox kullanıcıları için sunulan Xbox Live Gold Ağustos 2020 oyunları belli oldu. Xbox Live Gold aboneleri bu ay, Portal Knights, Override: Mech City Brawl , MX Unleashed ve Red Faction II oyunlarını ücretsiz olarak indirebilecek. 

Xbox 360 ve Xbox One kullanıcısı olan Xbox Live Gold abonelerinin merakla beklediği Xbox Live Gold Ağustos 2020 oyunları açıklandı. İşte Xbox Live Gold abonelerine Ağustos 2020’de verilecek olan ücretsiz oyunlar.

agustos 2020 xbox live gold oyunlari aciklandi 2 

Xbox Live Gold Ağustos ücretsiz oyunları açıklandı. Xbox Live Gold aboneleri bu ay da diğer aylarda olduğu gibi sönük oyunlara ücretsiz olarak sahip olabilecek. Xbox Live Gold abonelerinin ücretsiz olarak indirebileceği oyunlardan iki tanesi Xbox 360 için sunulurken, iki tanesi de Xbox One oyun konsolu için sunuluyor. Xbox 360 oyun konsolu için sunulan iki oyun, Xbox One’ın geriye uyumluluk desteği sayesinde Xbox One oyun konsolunda da oynanabiliyor. 

Xbox 360 kullanıcısı olan Xbox Live Gold aboneleri, bu ay ücretsiz olarak, MX Unleashed ve Red Faction II, oyunlarını ücretsiz olarak indirebilecek. Xbox One kullanıcıları ise, Portal Knights ve Override: Mech City Brawl oyunlarını ücretsiz olarak indirebilecek. 

Xbox Live Gold Ağustos 2020 Oyunları

Xbox One 

  • Portal Knights (1 – 31 Ağustos) 
  • Override: Mech City Brawl (16 Ağustos – 15 Eylül)

Xbox 360 (Geriye uyumluluk ile Xbox One’da da oynanabilir) 

  • MX Unleashed (1 – 15 Ağustos) 
  • Red Faction II (16 – 31 Ağustos)  

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.