Age of Wonders: Planetfall Serinin En İyi Lansmanını Gerçekleştirdi!

Age of Wonders: Planetfall oldukça geniş kitlelere ulaşmayı başardı.

Age of Wonders serisinin en yeni oyunu olarak 6 Ağustos 2019’da lansmana çıkan Age of Wonders: Planetfall şu sıralar konsol ve bilgisayar platformu oyuncuları tarafından oynanmaya devam ediyor. Gelen haberlere göre Age of Wonders serisinin en iyi oyunu Planetfall olmuş.

blank

Steam üzerinde 77.00 TL olarak tek bir sürüm halinde satışlarıa devam eden Age of Wonders: Planetfall oyuncuların epey beğenisini kazanmış. Steam’de bilgisayar oyuncuları tarafından ‘çoğunlukla olumlu’ olarak değerlendiriliyor. Farklı oyun modlarına da bünyesinde yer veren başarılı yapım gelen haberlere göre Age of Wonders serisinin en başarılı lansmanını gerçekleştirmiş.

PC Games N’in haberine göre 20 senedir devam eden bir dizinin en son oyunu olarak lansmana çıkan Planetfall oldukça başarılı bir şıkış gerçekleştirmiş. Age of Wonders: Planetfall serinin en hızlı satışlarına imza atan oyunu olurken bilgisayar platformuna ek olarak konsol platformuna da çıkmıştı. ABD’deki en çok satan oyunlar arasına adını yazdıran yapım, lansman günü 10.346 eş zamanlı oyuncuya ulaşmış.

Paradox Interactive tarafından yayınlanan oyunun güncel satış rakamları ve güncel oyuncu sayısı henüz bilinmiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol