Age of Wonders: Planetfall İlk Genişlemesini 19 Kasım’da Alacak!

Age of Wonders: Planetfall'un ilk genişlemesi 19 Kasım'da lansmana çıkacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

2019’un beklenen oyunlarından olan Age of Wonders: Planetfall 6 Ağustos 2019’da PlayStation 4, Xbox One ve PC platformu için lansmana çıktı. Günümüze kadar oyuncuları tatmin etmeyi başaran yapım 19 Kasım 2019’da ilk genişlemesi olacak olan Revelations’ı oyuncularına sunacak.

blank

Steam üzerinde bilgisayar platformu oyuncuları tarafından ‘çoğunlukla olumlu’ olarak değerlendirilen Age of Wonders: Planetfall çok oyunculu yapısı ile oldukça yüksek satış rakamlarına imza attı. Oyunculara gerçek zamanlı strateji savaşları yapmalarına fırsat veren başarılı yapım yeni genişlemesi ile içeriğini daha zengin bir hale getirmeye hazırlanıyor.

Steam üzerinde yeni genişlemenin adı Revelations olarak duyurulurken yeni genişlenin 19 Kasım’da lansmana çıkacağı ifade ediliyor. Fiyat etiketi konusunda herhangi bir bilgi yer almazken, yeni genişleme ile oyunun toplam içerği 1410 saati aşmış olacak. Yeni genişleme paketi ile oyuncular Es’teq hanedanlığının uyanışına ve bu hanedanlığın soyundan Heritor’ların yükselişine şahit olacaklar.

Oyuncular gizemli yeni ibr imparatorluk kurmak için yeni tarikatın gücünden faydalanabilecekler. Yeni bir dünya senaryosunu karşımıza çıkaracak olan genişleme yeni bir dizi içerik ile oyunculara benzersiz bir deyim yaşatmaya devam edecek.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol