Age of Wonders III Steam’de Bedava Oldu!

Age of Wonders III Steam'de tamamen ücretsiz oldu.

2014 yılında bilgisayar platformu oyuncuları için Steam üzerinde lansmana çıkan Age of Wonders III tamamen ücretsiz olarak sunulmaya başlandı. Dileyen Steam kullanıcıları Age of Wonders III’ü 15 Temmuz’a kadar kütüphanelerine ekleyerek sonsuza dek sahip olabilirler.

Normalde 49.00 TL gibi bir fiyat etiketine sahip olan Age of Wonders III bu sabah sürpriz bir şekilde ücretsiz oldu. 2014 yılından bu yana Steam’de oyuncular tarafından ‘çok olumlu’ olarak ifade edilen yapım, tamamen ücretsiz oldu.

Tek oyunculu ve çok oyunculu olmak üzere oyunculara farklı modlar da sunan yapım aynı ekranda iki oyuncu tarafından da oynanabiliyor. 5 farklı dil seçeneğine sahip olarak lansmana çıkan yapım şu sıralar genişleme paketlerini de indirimli fiyatlar ile oyunculara sunuyor. 3D grafik açılarının yer aldığı yapımda farklı sınıflar arasından seçimler yapacak, sıra tabanlı savaşlara katılacağız.

8 oyuncuya kadar çok oyunculu savaşlara katılabileceğimiz oyunda fantastik canavarlar da yer alıyor. Oyuncular kazandıkları savaşlar sonrasında etki alanlarını genişletebilecek, ayrıntılı ve zengin bir dünya ile karşılaşacaklar.

Age of Wonders III, 15 Temmuz’a kadar ücretsiz olarak dağıtılıyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol