Age of Empires II: Definitive Edition Xbox One’a Gelebilir!

Age of Empires II: Definitive Edition bilgisayarlara geldikten sonra Xbox One platformu için de geliştirilebilir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Gamescom 2019’da tanıtılan ve geçtiğimiz gün Steam üzerinde bilgisayar platformu oyuncuları için ön siparişlere açılan Age of Empires II: Definitive Edition bugün bomba gibi bir haberler gündeme geldi. Merakla beklenen oyun PC’den sonra Xbox One platformu için de çıkabilirmiş.

blank

Gamescom 2019’da sahne alan Xbox Game Studios merakla beklenen strateji oyunu olan Age of Empires II: Definitive Edition hakkında bazı detayları açıklamıştı. Gamescom 2019 sunumundan sonra Steam üzerinde ön siparişlere açılan oyun 14 Kasım’da PC platformu için lansmana çıkacak. En yeni Age of Empires oyunu olarak sadece PC platformuna çıkış yapması beklenen oyun yeni bir detay ile gündeme geldi.

Altchar’ın yapmış olduğu habere göre Age of Empires II: Definitive Edition’ın yaratıcı yönetmeni olan Adam Isgreen, oyunun PC’ye çıkmasından sonra box One platformuna da gelebileceğini ifade etmiş. Tabii şuanda oyunun Xbox One platformuna geleceği yönünde resmi bir açıklama yada gelişme yok. Sadece yaratıcı yönetmen bu yönde bir ihtimalde bulunmuş. Tabii bu ihtimal konsol oyuncuları tarafından büyük bir umut olarak görülüyor.

Sevilen strateji oyununun güncellenmiş sürümü olan Age of Empires II: Definitive Edition, 4K desteği, yeni görevleri ve 4 yeni uygarlığı ile oyuncuları tatmin edecek olan bir içeriğe sahip olacakmış.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol