Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Age of Empires 4 Sezon 1 Duyuruldu

Age of Empires 4 Sezon 1 ile birçok yeni içerik oyuna eklenecek.

Age of Empires 4, Festival of Ages ile Sezon 1‘i başlatacak. Henüz bir başlangıç tarihi onaylanmamış olsa da, World’s Edge ve Relic Entertainment yaklaşan tüm özellikleri ayrıntılı olarak açıkladı. Bir bakışta hepsini görmek için aşağıdaki en son fragmanı izlemeyi unutmayın.

Büyük yeni eklemeler arasında, beta olarak başlatılan İçerik Düzenleyici de yer alacak. Özel eşleşmeler için tasarlanmış olup, haritalar oluşturmaya, belirli birimleri saçmalık noktasına kadar güçlendirmeye ve çok daha fazlasına olanak tanıyacak. Geliştirme ekibi ayrıca bazı modlar da tasarladı ve yakında tüm editörün araçlarını kapsayan bir yayın yapılacak.

Age of Empires 4’ün Dereceli Sezonları Yakında Başlayacak

Age of Empires 4

Ayrıca, Age of Empires 4’te oyuncuların yarışma tamamlama yoluyla ödüllerin kilidini açmak için Sezonluk Etkinliklerle birlikte rekabet etmesine ve merdiveni tırmanmasına olanak tanıyan Dereceli Sezonlar da başlayacak. Küresel bir yapım sırası ve kısayol tuşlarındaki iyileştirmeler gibi yaşam kalitesi özellikleri, yeni bir Art of War: Advanced Combat mücadelesi ve MegaRandom haritası da oyundaki yerini alacak.

Age of Empires 4, Orta Çağ’da geçiyor. Dört hikaye kampanyasının her biri, yüzlerce yıl boyunca gerçekleşen olayları sunuyor. Bir örnek olarak, 1066’da Hastings Savaşı ile başlayan ve 1215’te Büyük Özgürlük Bildirgesi’nin imzalanmasıyla sona eren Normanlara adanmış kampanya diyebiliriz. Oyun sırasında daha güçlü birimler olarak bulunan çeşitli tarihi figürler de mevcut. Bölümler arasında, bir sonraki görevde sunulan olaylara giriş niteliğindeki özel mini belgeselleri de izleyebiliyoruz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.