Age of Empires 4 Geliyor!

Gamescom 2017'de Age of Empires 4'dün geleceği duyuruldu. Yeni gelen haberlere göre Gamescom 2017'de Age of Empires 4 de ait fragman hazırlandı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Gamescom 2017’den sürpriz üzerine sürprizler geliyor.  Microsoft’un dün gece ki haberine göre Age of Empires serisi geri dönüyor.

Oyunun görselleriyle ilgili herhangi bir bilgi paylaşılmadı henüz. Oyunun dağıtımını gene Microsoft’un üstleneceği beklentiler arasında ki yerini aldı. Company of Heroes‘un yapımcılığını yapan Relic Entertainment, Age of Empires 4’dün yapımcı koltuğunu devraldı.

Strateji oyun türünde resmen bir usta olduğu kabul edilen Relic Entertainment, Age of Empires 4’dü beklenenden daha iyi bir şekilde oyuncularla buluşturacak. Relic Entertainment 2013 yılında THQ’nun el değiştirmesinin ardından, SEGA dışında hiçbir yapımcıyla çalışmamıştı.

Age of Serisinin en çok tutulanı tartışmasız Age of Empires II: Conquerors olmuştu. Gelecek olan Age of Empires 4’de oyuncular gerçek zamanlı olarak savaşlara katılabilecek. Piyasada ki Total War serisiyle rekabet içerisinde olan Age of yeni gelen türüyle arada ki farkı açacak gibi görünüyor.

Oyunun paylaşılan fragmanında Romalı Lejyonerler’den Kızılderililere, İngiliz Kırmızı Ceketliler’inden Japon Samurayları’na, Eski Mısır’a vb gibi bir çok millete ve bölgeye ait detaylar yer alıyor. Yılların eskitemediği oyunlar arasında yer alan Age Of Empires  yeni versiyonu ile de başarıya koşacak gibi duruyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol