Age of Empires 3’e Meksika Medeniyeti Geliyor!

Age of Empires 4'ün piyasaya sürülmesinden hemen sonra Age of Empires 3'e 1 Aralık'ta Meksika medeniyeti geliyor.

Age of Empires 3: Definitive Edition, Meksika medeniyeti güncellemesini önümüzdeki hafta tam tarih vermek gerekirse de 1 Aralık’ta DLC olarak alacak.

Age of Empires 4’ün piyasaya sürülmesinin hemen ardından, Age of Empires 3: Definitive Edition, 1 Aralık’ta oyunun şimdiye kadarki en stratejik çeşitlilikteki uygarlığına kavuşuyor. Genel bakış videosunu izlemek isterseniz aşağıdan izleyebilirsiniz;

Age of Empires 3: Definitive Edition Meksika DLC’si için resmi tanıtım yazısı:

“3. Çağ’da, gelişmekte olan Meksika Devletleri, Kale, Endüstri veya İmparatorluk Çağlarına ilerlemek yerine İsyan’ı seçebilir. Sizlere fırsatlarla dolu yepyeni bir güncelleme sunacağız. Diğer herhangi bir uygarlığın aksine, Meksika uygarlığı ve devrim sırasında gönderilen kartların avantajlarına erişmeye devam ederken Meksika’ya geri dönebilir. Oyununuzu geliştirmek için yepyeni bir Federal Devletler kümesi ekleyin ve Meksika uygarlığı bunu yapabilir.”

Age of Empires

Bu arada, Amerika Birleşik Devletleri medeniyeti DLC’sinin tüm sahipleri, Meksika DLC’sine sahip olmasalar bile, The Burning of USS Philadelphia tarihi savaşını ücretsiz olarak alabilme fırsatına sahip olacaklar.

Ayrıca hem Amerika Birleşik Devletleri hem de Meksika uygarlığı DLC’lerinin sahipleri başka bir tarihi savaşa erişim elde edebilecek o savaş ise: Queenston Heights Savaşı.

Dizi ve film hayranı olan Hüseyin, 2 yılı aşkın bir süre ShiftDeleteNet'te editörlük yaptı. Şimdi ise içeriklerini Turkmmo'da üretmeye devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol