Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Against the Storm Tam Sürüm Olarak Çıktı

İki yıl erken erişimde kalan Against the Storm, nihayet tam sürüm olarak çıkış yaptı.

Son yılların en iyi şehir kurma oyunlarından biri olan Against the Storm erken erişimden çıktı ve tam sürüm olarak yayımlandı. Hayatta kalma temalı şehir kurma oyununda resmi olarak Türkçe dil desteği bulunduğunun da altını çizelim. Geliştirici Eremit Games, oyunun tam sürümü ile “ironman” modu da ekleyerek mücadeleyi iyice zorlaştırmak isteyen oyuncular için ek bir seçenek sundu.

Against the Storm’daki şehriniz, gelecekteki şehirler için haritada yer alan ve korunaklı başkente malzeme gönderen bir yerleşim yeri çünkü yeni bir fırtına döngüsü kaçınılmaz olarak dış dünyayı yok edecek. Evet, dünya kaçınılmaz olarak yok olacak. Oyunun rogue-lite mekanikleri de burada devreye giriyor ve gelişimize bağlı olarak bir sonraki oyuna daha güçlü başlıyorsunuz.

Against the Storm, Rakiplerinden Farklı

Against the Storm Tam Sürüm Olarak Çıktı

Against the Storm büyük bir hit haline geldi çünkü diğer şehir kurma oyunlarına göre bir hayli farklı mekaniklerle karşımıza çıktı. Oyun, diğer rakiplerinin sahip olmadığı zorlu, ilginç ve benzersiz mekanikler sundu. Belki de bu başarının sebebi, rogue-lite oynanış mekaniklerini geleneksel olarak rogue-lite için uygun olmayan bir türle harmanlanması oldu.

Oyunda ayrıca çok geleneksel olmayan bir fantezi ortamı da mevcut. Felaket getiren büyülü bir fırtınanın harap ettiği bir dünyada yerleşim yerleri inşa etmeye çalışan “İnsanlar, Kunduzlar, Kertenkeleler, Harpiler ve Tilkilerden” oluşan bir koloniyi yönetiyorsunuz. Tüm bunlar ilginizi çektiyse, oyunu Epic, GOG ve Steam‘de bulabilirsiniz. Oyunun fiyatı 14,99 USD ancak Epic Games’ten 799 TL‘ye de satın alabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.