Aftercharge Xbox One Ve PC’de Yayınlandı!

Aftercharge artık Xbox One ve PC'de oynanabiliyor.

Bizlere eğlenceli bir FPS deneyimi sunacak olan Aftercharge, dün Xbox One ve PC platformu oyuncularına sunuldu.

Chainsawesome Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan Aftercharge çok oyunculu olarak dünyanın her tarafından oyuncuya ev sahipliği yapacak. Rengarenk bir atmosfere sahip olan ve kendine has silahları ile oyuncuların ilgisini çeken Aftercharge 31.00 TL olarak Steam’de yayınlandı. 17 Ocak’a kadar yüzde 10 indirimle satılan yapım, 27.90 TL fiyat etiketine sahip oldu. Oyuncuları gerçek zamanlı olarak 3vs3 maçlara götüren yapımda robotik tarzda karakter modellemeleri yer alırken biirnci şahıs kamera açıları oyunculara sunuluyor.

Küçük haritalardan oluşan yapım da oyuncular birbirlerini kısa süre içerisinde bulup etkisiz hale getirmek için hızlı ve pratik şekilde hareket ediyorlar. Her anımız aksiyon içerisinde geçecek olan oyunda hem rekabet dolu hem de eğlence dolu zaman geçireceğiz.

Şuanda aktif olarak PC ve Xbox One’da oynanan yapım Steam’de olumlu geri bildirimler almaya başladı bile. Taktiksel çatışmaların oldukça başarılı olduğu yapımda takım tabanlı bir oynanış bizleri karşılıyor olacak.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows® Vista/7/ 8/10 64-bit (latest Service Pack)
  • İşlemci: Intel® Core™ i3 or AMD Phenom™ X3 865
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 460, ATI Radeon™ HD 4850, or Intel® HD Graphics 5500
  • DirectX: Sürüm 11
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 5 GB kullanılabilir alan

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol