AFK Arena Hızlı Seviye Atlama Rehberi

AFK Arena isimli mobil oyunumuzda hızlı bir şekilde seviye atlamaya öğreneceksiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 out of 5)
Loading...

AFK Arena ile ilgili yazılarımıza devam ediyoruz. Biliyorsunuz önceden başlangıç rehberini ve oyunda bulunan en iyi karakterleri vermiştik. Şimdi ise sırada level yani seviye atlama rehberimiz var. RPG oyunlarında bildiğiniz üzere seviye oldukça önemli. En son seviyede olmak demek güç anlamına gelmektedir. Bu oyunda da 5 adet karakteri 240. seviyeye ulaştırırsanız son seviye olan 360. seviye açılmaktadır. Son seviye olarak çoğu şeyin kilidini açmış oluruz ve istatistiklerimiz büyük bir şekilde artar.

AFK Arena hızlı seviye atlama rehberi ile sizlere oyun içinde nasıl seviye alabileceğinizi, bunun nasıl hızlı bir şekilde yapabileceğinizi göstereceğiz. Bu sayede oyunda bazı püf noktaları bilecek ve hiç bir şekilde zaman kaybı yaşamadan istediğinizi elde edeceksiniz. Hazırsanız konumuza geçelim.

afk arena hizli seviye atlama rehberi 2

AFK Arena Hızlı Seviye Atlama Rehberi

Öncelikle sizlere şundan bahsetmek istiyorum. Bu oyunda bir çok kahraman bulunuyor biliyorsunuz. Ama siz sadece en iyi kahramanlarınıza odaklanmalı ve sadece onları geliştirmelisiniz. Bir savaşta toplam 5 adet karakter ile aynı anda oynayabiliyorsunuz. Bir önceki yazımızda en iyi karakterlerden filan bahsettik. Ama sizlere dediğim gibi elinizde bulunan en iyi karakterlere odaklanın ve iyilerini elde ettikçe değiştirerek ilerleyin. Amacımız bu yönde olmalıdır.

Ekipmanlar

Sırada ekipmanlar bulunuyor. Oyuna her 12 saatte bir giriş yaparsanız oyun size ödül verecektir. Bu aslında deneyim puanıdır. Bu sayede hızlı bir şekilde seviye atlamanın bir yolu cepte olmuş oluyor. Seviye atladıkça yeni ve nadir ekipmanlar bulacaksınız. Bu ekipmanların seviyelerini de arttırmak her açıdan sizin için mükemmel olacaktır. Hem güçleneceksiniz hem de bu sayede zorlandığınız kısımları daha kolay yaparak bir nevi daha hızlı seviye alacaksınız.

Görevler

Seviye atlamamıza yardımcı olacak bir diğer şey ise görevlerdir. Ana hikayenin dışında keşfedilecek bir sürü yer bulunmaktadır. Buralara da giderek çeşitli görevleri aktif hale getirebilir ve bu sayede bunları yaparak deneyim yani tecrübe puanı kazanabilirsiniz. Bu puanlarda sizlere seviye olarak geri dönecektir. Bu tür görevlere “karanlık orman” isimli bölümden ulaşabilirsiniz. Her türlü görevi yapmaya çalışın. Sizlere günlük görevlerde verilecektir. Bunları da tamamlayın ki kolay bir şekilde seviye atlayın.

Ayrıca oyunda günlük ödüllerin yanında haftalık ve aylık görevlerde sunulabilmektedir. Bunlar daha fazla tecrübe puanı vermektedir. Bunları yapmaya çalışın. Yani size tecrübe puanı kazandıran her şeyi yapın ve toplayın. Ayrıca arkadaşlar edinerek birbirinize hediyelerde gönderebilirsiniz. Bu sayede gelişiminiz hızlandırabilirsiniz.

Kısacası AFK Arena isimli oyunda hızlı seviye atlamak istiyorsanız bol bol görev yapmalısınız. Bu kadar basit. Sormak istediğiniz bir şey olursa yorum yaparak sorunuz lütfen. Görüşmek üzere.

 

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol