Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Adobe Photoshop Elements 2023 ile Fotoğrafları Hareketlendirebilirsiniz!

Adobe Photoshop Elements 2023, kliplere resim stilleri uygulamanıza olanak tanıyacak ve 100 yeni ses parçası kullanmanızı sağlayacak.

Adobe Photoshop Elements 2023 duyuruldu ve özellikleri tanıtıldı. Adobe, gelecek ayki yıllık MAX etkinliğinin öncesinde, abonelik gerektirmeyen Elements ürünlerinin 2023 sürümünü tanıttı. Geçmiş yıllarda olduğu gibi öne çıkanlar, Photoshop Elements görüntüleri için animasyon ve Premiere için YZ uygulamalı sanat stilleri gibi yeni YZ özellikleri oldu.

Photoshop Elements 2023 için en çarpıcı güncelleme, durağan fotoğraflara hareket ekleme yeteneği olarak açıklandı. Bunu yapmak için, resmin taşımak istediğiniz bölümünü seçmeniz ve ok aracını kullanarak hareket yönünü belirtmeniz yeterli olacak. YZ daha sonra gerisini yapacak ve suya, kumaşlara ve hatta kuma uygun hareketler ekleyecek.

Adobe Photoshop Elements 2023 Özellikleri

Photoshop Elements 2023

Photoshop Elements 2023 için bir başka önemli araç da kılavuzlu düzenlemeler olacak. Bu, kusurları düzeltmenize, dişleri beyazlatmanıza, yüz eğimini ayarlamanıza veya öznelerin daha geniş gülümsemesini (hatta göz açıp kapayıncaya kadar değiştirmenizi) sağlayan “mükemmel portre” ile birlikte “gözden bakma” veya bir fotoğrafa ön plan nesneleri koyma gibi şeyler yapmanıza olanak tanıyacak.

Mükemmel portre özelliği ile yapay zekanın görselinizi ne kadar iyi izole ettiğine bağlı olarak arka plan değiştirme işi biraz zahmetli olabilecek. Yine de, belirli kullanımlar için eğlenceli bir özellik. Diğer özellikler arasında yeni kolaj ve slayt gösterisi şablonları, daha hızlı performans, Apple M1 çip desteği ve mobil fotoğrafları ve videoları masaüstünde Elements’e yüklemek için yeni bir Android yardımcı uygulaması mevcut.

Photoshop Elements 2023’ün temel özelliği de Adobe’nin Sensei Yapay Zeka etrafında dönecek. Sanatsal efektler aracı, videoya Van Gogh, DaVinci ve Monet gibi resimsel stiller eklemenizi sağlayacak. Efekt, tutarlı bir görünüm için hareketi hesaba katacak ancak yine de bu, aşırı kullanıldığında bozulmalara yol açabilecek.

Adobe ayrıca, performans ve kararlılığı artırırken ve Apple M1 çip desteği eklerken, videolar için size ücretsiz müzik sağlamak üzere 100’den fazla yeni ses parçası ekledi. Android tamamlayıcı uygulaması, telefonunuzdan video yüklemeyi kolaylaştırmak için Premiere Elements 2023 ile de kullanılabilecek. Yeni ürünün fiyatı ise 100 dolar olarak açıklandı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.