Adını Sanını Duymadığınız MMO Oyunlar 2.Bölüm

Adını Sanını Duymadığınız MMO Oyunlar Bölüm 2 ile karşınızdayız! Hangi MMORPG daha iyi, yeni ne çıktı gibi sorularınız varsa, bu oyunlar tam da size göre !

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...
Adını Sanını Duymadığınız MMO Oyunlar 2.Bölüm

Adınını sanını duymadığınız MMO oyunlar 2. bölüme hoş geldiniz! MMO dünyasında sesini henüz duyuramamış ve sizlerin duymasını heyecanla bekleyen oyunları sizler için listeliyoruz! Bakalım bugün duyduk duymadık demeyin temalı bölümümüzde hangi oyunlarla karşılaşacaksınız:

Closers Online

11 Aralık tarihinde Açık Beta sürecine adım atacak olan Closers Online tümüyle bir anime oyunu! MMORPG Closers Online anime dünyasının en çok sevilen karakterlerini bir araya toplamış ve sizlere mükemmel bir oyun sunmuş. Nexon’un yayıncılığını üstlendiği Closers Online, çizgi filmlerde sürekli olarak takip ettiğiniz anime karakterlerinden esinlenerek sizleri lise yıllarınıza sürükleyebilir aman dikkat edin.


Bless Online

6-9 Kasım arasında Kapalı Beta dönemine giriş yapmış olan Bless Online sizlere çok tanıdık gelebilecek bir kaç MMORPG ile benzerlik gösteriyor. Neverwinter,Aion Online gibi MMORPG’ler ile ortak bir çok yönü olduğu söylenen Bless Online’ın grafiklerinin de Assassins Creed’i aratmadığı söyleniyor. Hikayesi hakkında tam bir açıklama yapılmayan bu oyunda, diğerlerinden daha iyi bulabileceğiniz en önemli iki şey efektleri ve grafikleri olacak, bizden söylemesi.

http://www.youtube.com/embed/pIfSFa5Blhw?origin=http://diply.com

Monster Hunter Online

CryEngine 3 oyun motoru ile geliştirilmiş olan  Monster Hunter Online  Beta Test süreci sonrasında sessizliğini korumaya devam ediyor. Beta testleri süresince oyun içerisinde yaşanan bazı eksiklikler ve aksaklıklar üzerinde çalıştıklarını öğrendiğimiz ekibin, oyundaki grafikler üzerine yoğunlaştığı bir gerçek.

Chaos Heroes Online

Aeria Games’in yayıncılığını üstlendiği ve yepyeni MOBA oyunu Chaos Heroes Online belki de hala adını duymadığınız MOBA’lar arasında yer alıyor. Oldukça popüler bir hikayeyle oyun dünyasına giriş yapan,Chaos Heroes Online VOIP sistemi ve Twitch broadcast özellikleri ile oluşturulmuştur. 2. bir ekrana ihtiyaç duymadan Stream yapabilecek ve rahatlıkla yayın yapma keyfine ulaşacaksınız.

http://www.youtube.com/embed/he1a1LTpuBw?origin=http://diply.com

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol