Adam Warlock, Guardians of the Galaxy’de Kilit Rol Oynayacak

Guardians of the Galaxy'nin lansman fragmanından sonra Eidos-Montréal, Adam Warlock'un oyununda önemli bir rol oynayacağını doğruladı.

Hayranların tahminleri doğruydu, Guardians of the Galaxy‘nin gerçekten de geliştirici Eidos-Montréal’in önemli bir rol planlayacağına söz verdiği Adam Warlock’u içerecek. Guardians of the Galaxy’nin lansman fragmanı, ilk Adam Warlock tanıtımını paylaştığında, süper kahraman sadece birkaç saniyeliğine görünmüştü. Oyunun ön sipariş detayları ekrana gelmeden önce kısa bir cümle kurmuştu.

Bu haftanın başlarında Marvel Studios, Guardians of the Galaxy Vol 3’te Adam Warlock rolünü üstlenecek aktör olarak The Maze Runner yıldızı Will Poulter’ı duyurdu. Bir Guardians oyununun ve MCU gönderisinin karakteri popüler hale getirmesinden sonra, Warlock’un oyunda kilit rol alması bizi şaşırtmadı.

Adam Warlock

Yukarıda bahsettiğim lansman fragmanının yayınlanmasından günler sonra, Marvel’s Guardians of the Galaxy’nin resmi Twitter hesabı Adam Warlock’un oyunda olacağını doğruladı. Duyuru, Warlock’un önceki fragmandaki altı saniyelik klibini içeriyordu ve anlatıdaki yeri hakkında çok az somut ayrıntı sunuyordu ancak rolünün önemiyle ilgili sorulara yanıt olarak hesap, “O, oyunumuzda kilit bir karakter” dedi.

Adam Warlock Kimdir?

Enclave olarak bilinen bilim adamları tarafından yürütülen deneylerden doğan Adam Warlock, mükemmel insana hayat vermek amacıyla yaratıldı. Eşsiz biyolojik yapısı ona enerji projeksiyonundan süper güce kadar özel yetenekler kazandırdı. Adam’ın Soul Gem ve Thanos ile bağlantısı onu daha da büyüleyici hale getiren detaylardan bir tanesi.

Seçim odaklı bir macera olan Guardians of the Galaxy, oyuncuları mürettebatın lideri Star-Lord‘un kontrolünü verecek. Mass Effect tarzı oyun, Star-Lord’un savaşta her bir ekip üyesinin davranışını kontrol altına aldığını ve birçok açıdan taktiksel olduğunu kanıtlayabilecek bir deneyime yol olacak.

Oyun; 26 Ekim’de çıkış yapacak, bakalım bu yapım ile Marvel’s Avangers’taki başarısızlık tekrar edilecek mi yoksa başarılı olacak mı? Yakında göreceğiz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol