Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Activision’dan Balyoz: 27 Binden Fazla Hileci Banlandı!

Activision yeni bir hamleyle beraber hafta sonu yaptığı açıklamayla binlerce hileciyi oyundan uzaklaştırdı.

Activision tarafından oyunculara sunulan Call of Duty serisinin son oyunları büyük bir hamle ile beraber temizleniyor. Hafta sonu açıklanan detaylarla beraber oyunda 27.000’den fazla hilecinin banlandığı bildiriliyor ve bu sayı gerçekten de büyük bir topluluğu temsil ediyor.

Bildiğiniz üzere hileci gruplar çevrimiçi çok oyunculu oyunlarda büyük oranda oyun deneyimini baltalayan programlar kullanıyor. Hız hilesinden otomatik nişan alma hilesine kadar oldukça farklı özelliklere sahip olan bu hack sistemleri aracılığıyla oyundan keyif almaya çalışan kişiler harita içerisinde bir anda öldürülüyor ve bu da can sıkan durumlar arasında yer alıyor. Ancak Activision bu duruma bir dur demek istiyor.

Activision Güvenlik Sistemlerini Geliştiriyor

Geldiğimiz noktada yeni banlama dalgası Modern Warfare 3 ve Warzone Sezon 3′ün geçen hafta piyasaya sürülmesinin ardından ve 4-8 Nisan tarihleri arasında gerçekleşen ücretsiz çok oyunculu deneme sürümü ile aynı zamana denk geliyor. Bu tarihler arasında birçok yeni oyuncu oyuna dahil oldu ve Activision yaptığı açıklamayla (Charlie Intel aracılığıyla) beraber Ricochet adlı hile programı sayesinde 27.000’den fazla hesabı tespit ederek oyundan uzaklaştırdı.

modern warfare 3 and warzone sea

Modern Warfare 3 ve Warzone Sezon 3 oyunculara 6v6 çok oyunculu haritalar sunuluyor. Bu haritalardan dördü oyunun çıkışından bu yana mevcut durumdayken ikisi sezon ortasında oyunculara sunuluyor.

Warzone Sezon 3, oyuncuların takım arkadaşlarından biri hayatta olduğu sürece yeniden doğmasına olanak tanıyan Resurgence modunun yanı sıra hayranların favori haritası Rebirth Island‘ın geri dönüşünü temsil ediyor. Ek olarak zombi modu içerisine yeni bir hikaye görevi, savaş lordu ve daha fazlası dahil oluyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.