Action Ball 2, 6 Şubat’ta PC’ye Çıkacak!

Action Ball 2'nin PC'ye çıkış tarihi duyuruldu.

Magic: The Gathering Arena

Rescue Team 4, Farm Frenzy Madness gibi oyunların geliştiricisi ve yayıncısı olan Rionix şu sıralar yeni bir oyununu piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Yeni oyunun adı Action Ball 2 olarak belirlenirken çıkış tarihi ise 6 Şubat 2020 olarak duyuruldu.

Aylardır Steam üzerinde sergilenen ve geçtiğimiz aylarda ücretsiz bir demo alan Action Ball 2 tek oyunculu bir oynanışa sahip olacak. İngilizce dil desteği ile oynanabilecek olan yapımda bizleri birbirinden farklı bölümler bekliyor olacak. 150’den fazla seviyenin yer alacağı oyun içerisine ilerlemeye dayalı bir oynanış karşımıza çıkacak.

5 farklı patron savaşçının da karşımıza çıkacağı yapım içerisinde farklı oynanış türleri oyuncuların beğenisini kazanmaya çalışacak. Görsel efektler eşliğinde belirtilen alanları yok etmeye çalışacağımız oyun içerisinde birbirinden farklı seviyeleri başarmak için hamleler yapacağız.

3D grafikler ile oynanacak olan aksiyon oyunu 6 Şubat’ta tam sürüm olarak Steam üzerinden bilgisayar platformu oyuncularına sunulacak.

Minimum Sistem Gereksinimleri
  • İşletim Sistemi: Windows 7 / 8.1 / 10
  • İşlemci: 1.5+ GHz veya daha iyisi
  • Bellek: 256 MB RAM
  • Ekran Kartı: 256 MB video belleği
  • DirectX: Sürüm 8.1
  • Depolama: 128 MB kullanılabilir alan

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol