Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Açık Dünya Aksiyon – RPG Oyunu Outward Duyuruldu

Yeni bir aksiyon - RPG oyunu daha geliyor.

Deep Silver ve Nine Dots Studio Maximum Games ile bir araya gelerek yeni açık dünya aksiyon – RPG oyunu Outward’u duyurdu. Oyunun global çıkışı bütün platformları kaplayacak, PC ve konsollar için çıkış yapan oyunun hem fiziksel kutulu, hem de dijital sürümleri olacak.

acik dunya aksiyon rpg oyunu outward duyuruldu 1

Outward’da bir maceracı, seyyah ve kaşif olarak oynayacağız. Düşmanlar, çeşitli engeller ve fantastik yaratıklarla dolu vahşi bir dünyada hayatta kalmaya çalışacağımız Outward’da hem yakın dövüşe girecek, hem de büyü kullanarak önümüzdeki rakipleri alt edeceğiz.

Açık dünya RPG olan Outward’ı hem tek başınıza, hem de arkadaşlarınızla beraber oynayabiliyorsunuz. Online modun yanı sıra ayrık ekran co-op seçenekleri de bulunuyor. Outward’a bir acemi olarak başlasanız da zaman içinde uzman bir maceracıya dönüşüyorsunuz. Bu sırada oyun inanılmaz derecede zengin, çeşitli bölgelere seyahat etmenize olanak tanıyor. Dinamik görevlerle birlikte yeteneklerinizi de geliştiriyorsunuz.

Koch Media / Deep Silver CEO’su Dr. Klemens Kundratitz de konuya dair açıklama yaparken, Nine Dots Studio ile birlikte çalışmaktan ötürü heyecan duyduklarını ifade etti.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.