Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Açık Dünya Aksin Oyunu Last Sentinel Duyuruldu

Tokyo'nun distopik bir versiyonunda geçen açık dünya aksiyon oyunu The Last Sentinel, The Game Awards 2023'te duyuruldu.

Lightspeed LA, The Game Awards 2023’te ilk oyunu olacak olan The Last Sentinel‘i duyurdu. Oyun geleceğin distopik Japonya’sında geçiyor ve bir özgürlük savaşçısı olan Hiromi Shoda’yı konu alıyor. Etkinlikte gösterilen sinematik fragman ile bir grup genç öğrencinin, robotik anneleri tarafından korunan insanları taciz ettiği iç karartıcı sahnelere tanık olduk.

Ayrıca “iblis” geldiği için her şeyin düzeleceğini vurgulayan bazı sahnelere de tanık olduk. Fragmanın sonuna doğru ise çocukları kurtaran kahraman Hiromi Shoda’yı da tanıdık. Bunun haricinde oyunun çıkış yapacağı platformları veya çıkış tarihini öğrenemedik. Last Sentinel ile ilgili gördüklerimiz etkileyici gözükse de, görüntülerin oyun içi olmadığını bir kez daha belirtelim.

Last Sentinel’in Geliştirme Ekibi Büyüleyici

Açık Dünya Aksin Oyunu The Last Sentinel Duyuruldu

Lightspeed LA, Lightspeed Studios çatısı altında kurulan yeni bir stüdyo ve Steve C. Martin tarafından yönetiliyor. Martin daha önce GTA 5, Red Dead Redemption 1 ve 2, Need for Speed Underground ve Bully gibi sektörün köklü oyunlarında çalıştı. Geliştirme ekibinde ayrıca The Last of Us ve Star Wars Jedi: Fallen Order’da çalışan yetenekli isimler yer alıyor.

Lightspeed LA stüdyo başkanı Steve C. Martin, “Last Sentinel, son derece iddialı ilk oyunumuz ve oyuncunun deneyimine ve sürükleyicilik deneyimine her şeyden önce öncelik veren Lightspeed LA vizyonunu sergiliyor. Stüdyomuz yaratıcılığı teşvik eden ve orijinal, etkileşimli anlatı sanatı sunan, aynı zamanda geniş kaynaklarımızdan ve son teknolojiye sahip tesislerimizden yararlanarak en zengin ve en ödüllendirici deneyimleri inşa eden bir ekip.” ifadelerini kullandı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.