Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Açık Beta’daki THE FINALS Steam’de En Popüler Oyun Oldu

Embark Studios tarafından geliştirilen oynaması ücretsiz birinci şahıs nişancı oyunu THE FINALS, ulaştığı eşzamanlı oyuncu sayısıyla şu anda Steam'in en popüler oyunu konumunda.

İsveçli geliştirici Embark Studios’un geliştirdiği iki yeni projeden ilki olan THE FINALS, 26 Ekim’de başlayan Açık Beta dönemini epey hareketli geçiriyor. SteamDB verilerine göre oyunda şu anda 206 binden fazla eş zamanlı oyuncu bulunuyor. En çok oynanan oyunlar listesinde Apex Legends ve Naraka: Bladepoint’in hemen arkasında altıncı sıraya yerleşen THE FINALS, trend oyunlar tablosunda ise ilk sırada yer alıyor.

Taktik çatışmaya dayalı FPS oyununda, Takımınızla birlikte ikonik şehirlerden esinlenen gerçekçi ve tamamen yıkılabilir Sanal Arenalara girerek şöhret ve ödüller için mücadele ediyor, büyük sponsorların dikkatini çekmeye çalışıyorsunuz. Ücretsiz Açık Beta, oyuncuların seçebileceği 20 Silah, 26 Ekipman ve 9 Yeteneğin yanı sıra performans, hareket, takım oyunu ve çok daha fazla alanda iyileştirme içeriyor.

THE FINALS Steam’i Sallamaya Devam Ediyor

the finals steam açık beta

30 Ekim’de 267 bin 874 eşzamanlı oyuncuya ulaşan THE FINALS, hala test aşamasında olan bir oyun için oldukça etkileyici bir grafik çiziyor. Eğer bu eğilim devam ederse, Valorant ve Apex Legends gibi türün iddialı oyunlarına sağlam bir rakip olabilir. SteamBase‘deki puanı 81 olan oyun, incelemelerin 5.811’inden olumlu yorumlar alırken, sadece 1.134’ünden olumsuz değerlendirme aldı.

Eğlenceli ve sürükleyici bir deneyim vaat eden THE FINALS, çarpıcı görselleri ve free-to-play oluşuyla çevrimiçi FPS türüne yeni bir soluk getirebilir. İsveçli geliştirici Embark Studios, 26 Ekim’den itibaren Steam, Xbox Series X|S ve PlayStation 5’te gerçekleştirilen cross-play destekli Açık Beta’nın 5 Kasım‘da sona ereceğini duyurdu.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.