Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Acer, Gözlüksüz 3D Oyun Monitörlerini Tanıttı

Acer, oyun oynama deneyimine yepyeni bir boyut katan gözlüksüz 3D monitörleri SpatialLabs View ve SpatialLabs View Pro'yu tanıttı.

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden Acer, oyunculara ve içerik oluşturuculara daha sürükleyici ekran teknolojisi deneyimi vaat eden SpatialLabs View ve SpatialLabs View Pro taşınabilir monitörlerini tanıttı.

15,6 inç büyüklüğündeki ekranlar, 50’den fazla modern ve klasik oyun desteği ve gözlüksüz, stereoskopik 3D deneyimi sunuyor. 2D içeriği 3D’ye dönüştürebilen monitörler, 400 nit parlaklık ve yüzde 100 Adobe RGB renk kapsamına sahip 4K çözünürlüğe sahip.

SpatialLabs View ve SpatialLabs View Pro, entegre destek ayakları ile birlikte geliyor. Ayrıca dileyen kullanıcılar monitörleri duvara monte etme şansına da sahip olacak. Fakat her iki ekran da yaza kadar piyasaya sürülmeyecek.

Acer Monitörleri Gözlüksüz 3D Deneyimi Sunuyor

Gözlüksüz 3D Deneyimi

Acer henüz fiyat bilgisi paylaşmadı, ancak gözlüksüz 3D deneyimi sunan bağımsız monitörlerin 1.700 doların aşağısında bir fiyattan satılması bekleniyor. Şirket ayrıca 3D oyun dizüstü bilgisayarlarını da duyurdu.

Nesil Intel Core i9’a kadar işlemcilerden ve NVIDIA GeForce RTX 3080 Dizüstü Bilgisayar GPU’larından güç alan Predator Helios 300 SpatialLabs Edition dizüstü bilgisayar tam bir oyun canavarı olmasıyla öne çıkıyor.

Predator Triton 300 SE ise 12. Nesil Intel Core i9’a kadar işlemcilere ve NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti Dizüstü Bilgisayar GPU’larına kadar destek verirken, ince tasarımlı şık kasasıyla da dikkat çekiyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.